FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Kurs Jogicznego MASAŻU TAJSKIEGO

Masaż ten jest związany ze stylem z północnej Tajlandii, odnoszący się do przekazu takich mistrzów jak Pichest Boonthumme i Chaiyuth Priyasith z okręgu Chiang Mai.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia
Wyświetleń: 159
Numer ogłoszenia: 8374
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
2100 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2019-05-14
2019-06-26
Lublin
z 4 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Karol Sitarz Fizjoactiv
Telefon kontaktowy: 501078971
OPIS

NOWOŚĆ!!!

 

Zapraszamy na kurs na temat jogicznego MASAŻU TAJSKIEGO.
Masaż ten jest związany ze stylem z północnej Tajlandii, odnoszący się do przekazu takich mistrzów jak Pichest Boonthumme i Chaiyuth Priyasith z okręgu Chiang Mai. Szczególny nacisk jest położony na techniki mobilizacyjne i rozciągające, wysoko fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne, co w głównej mierze odróżnia go od południowego stylu Wat Pho.
Szkolenie kierujemy zarówno dla osób zawodowo zajmujących się masażem lub innymi formami terapii, jak i amatorów, chcących poznać podstawowe techniki akupresury, refleksologii, rozciągania, pracy z energią i oddechem, jakie oferuje tajski masaż jogiczny. Polecamy spotkanie wszystkim nauczycielom jogi, tańca, sztuk walki i trenerów, aby w skuteczny sposób pomagać swoim uczniom w pracy nad ciałem.

 

Cena: 2 100 PLN (cena obejmuje dwa zjazdy, nie ma możliwości uczestnictwa w tylko jednej części szkolenia)

Termin: 14-16.05.2019 I zjazd

            24-26.06.2019 II zjazd

Miejsce: LUBLIN, ul. Bursaki 17  Sala szkoleniowa FIZJOACTIV

 

Prowadzący:  Bartosz Bobkowski

Z wykształcenia etnograf i antropolog kultury. Terapie, które sprowadzał z daleka często są nowymi lub po raz pierwszy wprowadzanymi zabiegami do Polski. To, że są mało znane nie znaczy, że są nie skuteczne. W tej dziedzinie przyświeca mu idea, aby praktyka przemawiała za siebie. Zajmuje się terapią holistyczną i manualną w oparciu o naukę ajurwedy; wschodnie masaże i zabiegi, dietetykę i ćwiczenia, programy oczyszczające, wzmacniające, odchudzające, redukcji stresu, równoważące; konsultacje ajurwedyjskie.
W trakcie pobytu w UK i Tajlandii miał okazje praktykować bardzo stabilną i łagodną radża jogę w oparciu o metodę vivekananda research institute oraz tybetańską jogę thrul khor. Od 2007 praktykuje Asztanga Vinjasa Jogę w Mysore w Indiach.

W Tajlandii uczył się tradycyjnego masażu tajskiego nuat boran, którym się teraz głównie zajmuję. Prowadzi zabiegi, pokazy, szkolenia i warsztaty dla terapeutów i laików. Styl, w którym pracuję jest północną, dynamiczną formą tradycyjnego masażu tajskiego, zwaną też jogiczną. Swoją edukację zdobył podczas prywatnych sesji z nauczycielami tajskimi oraz w szkole „Sunshine Massage School” z Chiang Mai akredytowanej przez tajskie Ministerstwo Zdrowia i Edukacji, i będące częścią Międzynarodowego Towarzystwa Tajskiego Masażu Jogicznego.

W latach 2007-2010 w Indiach studiował ajurwedę i ajurwedyjskie techniki pracy z ciałem oraz tradycyjne kręgarstwo. Doskonale poznał techniki zabiegów ajurwedyjskich, techniki jogiczne w masażu ajurwedyjskich oraz masaże kalari, w tym szczególnie chavuti thirumal – kalaryjski ajurwedyjski masaż stopami, jeden z najbardziej efektywnych masaży ajurwedyjskich oraz nie mające równych techniki nastawiania i uwalniania z tradycyjnych zabiegów Kusti od Mysore Bone Setters. Do dziś współpracuje z ajurwedyjskim ośrodkiem Prajna Kuteera związanym z Swamy Vivekananda Research Institute Of Medical Sciences (R) Mysore, Karnataka, Indie.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.fizjoactiv.pl

Zapraszamy do udziału w kursach dla fizjoterapeutów sfinansowanych nawet w 80% ze środków UE.
Dla Was to szansa na pozyskanie nawet 80% dotacji na nasze kursy.

Jest również możliwość skorzystania z dofinansowania w wysokości nawet 100% z KFS-u.

PLIKI DO POBRANIA
OPINIE I KOMENTARZE