Kursy fizjoterapia

Dodaj ogłoszenie
TERAPIA MANUALNA RAKOWSKIEGO- kurs podstawowy
KURS

Kurs podstawowy TMH obejmuje cztery części,z których każda trwa pięć dni (od poniedziałku do piątku) po 8 godzin dziennie - razem 214 godzin akademickich. Cena za cały kurs wynosi 8400 zł ( 2100 zł za każdy moduł)

2250 zł
komentarze
13.01.2020
Sierosław
Kurs TAPING W KOSMETYCE I MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ
KURS

Zastosowanie tapingu w kosmetyce i medycynie estetycznej - w redukcji cellulitu, likwidacji obrzęków po zabiegach medycyny estetycznej, terapia blizn, rozstępów, korekcja zmarszczek.

350 zł
komentarze
różne terminy
różne miasta
Manualna terapia dysfagii
KURS

Manualna Terapia Dysfagii to koncepcja opracowana przez Akademię N.A.P., dotycząca rehabilitacji pacjentów z zaburzeniami połykania.

2500 zł
komentarze
25.11.2019
Łódź
8-tyg. Kurs Mindfulness (MBSR) ONLINE na żywo - 72 edycja
KURS

Trening Redukcji Stresu Oparty na Uważności - pracujemy z przyczynami stresu (perfekcjonizm, poczucie własnej wartości, potrzeba nadmiernej kontroli, poczucie bezpieczeństwa, wewnętrzny krytyk, automatyczne reakcje, nawyki).

799 zł
komentarze
12.01.2020
online
Podstawowy Kurs Psychoterapii Pozytywnej
KURS

Kurs organizowany jest przy współpracy z Polskim Centrum Psychoterapii Pozytywnej, pierwszym w Polsce akredytowanym ośrodkiem z ramienia Światowego Stowarzyszenia Psychoterapii Pozytywnej (WAPP).

4900 zł
komentarze
23.10.2020
Sopot
Kreatywne techniki pracy z grupą
KURS

Program autorskiego warsztatu oparty jest w dużej mierze o psychodramę wg Moreno, z wykorzystaniem różnorodnych technik kreatywnych z obszaru teatru, muzyki, literatury, a także pracy z ciałem i ruchu.

650 zł
komentarze
11.12.2020
Sopot
Podyplomowy Kurs Mistrzowski - Transkulturowa Psychoterapia Pozytywna
KURS

Kurs stanowi przygotowanie do zawodu psychoterapeuty, a po pomyslnie zdanym egzaminie daje uprawnienia - certyfikowany Psychoterapeuta Pozytywny i otwiera drogę do uzyskania Europejskiego Certyfikatu Psychoterapeuty.

19600 zł
komentarze
05.11.2021
Sopot
KURS KOMPLEKSOWA TERAPIA PRZECIWOBRZĘKOWA
KURS

Kurs odbędzie się w Rzeszowie oraz Zakopanem. PROWADZĄCA: mgr Ewelina Mitał Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego wydziału medycznego o kierunku fizjoterapia.

1100 zł
komentarze
różne terminy
różne miasta
KURS TERAPIA SUCHO IGŁOWA  - Zakopane
KURS

dr Patryk Wiśniewski D.O. - Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji Australian College of Natural Therapies , Jakub Modliszewski D.O. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia oraz National University of Medical Sciences w Madrycie

1800 zł
komentarze
06.03.2020
Zakopane
Kurs Masaż bańkami chińskimi
KURS

Leczniczy oraz antycellulitowy masaż bańkami chińskimi.

290 zł
komentarze
różne terminy
różne miasta
NEWSLETTER

Zapisz się by otrzymać wszystkie najnowsze informacje z serwisu.

FACEBOOK