Kursy fizjoterapia

Dodaj ogłoszenie
Diagnostyka i rehabilitacja stawów obwodowych
KURS

Kompleksowy kurs na którym poznasz różne praktyczne techniki z zakresu fizjoterapii, terapii manualnej dla wszystkich stawów obwodowych.

1250 zł
komentarze
różne terminy
różne miasta
Taping funkcjonalny I i II stopień
KURS

Na kursie poznasz różne techniki aplikacji taśm ( m.in. mięśniową, powięziową, limfatyczną) oraz ich zastosowanie w praktyce.

1050 zł
komentarze
różne terminy
różne miasta
Manualna terapia TARCZYCY
KURS

Na warsztatach przedstawione będą następujące zagadnienia pod kątem terapii: anatomia i fizjologia tarczycy, znaczenie i funkcja gruczołu, objawy dysfunkcji, regulacja pracy tarczycy.

270 zł
komentarze
17.10.2019
Lublin
Terapia dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych
KURS

Warsztat ten został stworzony aby nauczyć terapeutów jak skutecznie diagnozować i leczyć dolegliwości związane nie tylko ze stawami skroniowo-żuchwowymi, ale także w obrębie twarzoczaszki i aparatu gnykowego.

270 zł
komentarze
17.10.2019
Lublin
Techniki uwalniania powięzi u małych zwierząt
KURS

Powięź to tkanka, która w świecie medycyny odkrywana jest na nowo. Otacza, łączy i komunikuje wszystkie struktury i systemy ciała. Tak jak inne elementy układu ruchu może ulec odwodnieniu, sklejeniu, stwardnieniu i zablokowaniu.

147 zł
komentarze
22.05.2019
Lublin
Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszk. stawu skokowego i stopy
KURS

Kurs ma na celu nabycie przez kursantów praktycznych umiejętności w zakresie dokładnej diagnostyki oraz planowania i przeprowadzenia fizjoterapii zachowawczej i pooperacyjnej najczęstszych uszkodzeń w obrębie stawu skokowego i stopy.

1452 zł
komentarze
04.06.2019
Lublin
 USG narządu ruchu i sonofeedback
KURS

Celem szkolenia jest nauka rozpoznawania podstawowych patologii w narządzie ruchu (między innymi uszkodzeń ścięgien, mięśni, stawów), koncepcja tzw. "sekundowego rozpoznania" pozwalająca fizjoterapeucie selekcjonować pacjentów na pierwszej wizycie.

1500 zł
komentarze
24.05.2019
Lublin
Kurs Terapii manualnej - VIII edycja III moduł
KURS

Podczas kursu szczególnie duży nacisk kładzie się na diagnostykę różnicową bez której niemożliwe jest postawienie diagnozy, wykluczenie przeciwwskazań do leczenia jak i sama terapia.

950 zł
komentarze
22.08.2019
Lublin
Kurs Jogicznego MASAŻU TAJSKIEGO
KURS

Masaż ten jest związany ze stylem z północnej Tajlandii, odnoszący się do przekazu takich mistrzów jak Pichest Boonthumme i Chaiyuth Priyasith z okręgu Chiang Mai.

2100 zł
komentarze
24.06.2019
Lublin
Terapia czaszkowo-krzyżowa wg podejścia biodynamicznego IV moduł
KURS

Założenia i zakres działania tej metody sprawiają, że jest ona bardzo przydatna w towarzystwie innych, klasycznych metod fizjoterapeutycznych, ortopedycznych i neurologicznych.

1250 zł
komentarze
19.09.2019
Lublin
NEWSLETTER

Zapisz się by otrzymać wszystkie najnowsze informacje z serwisu.

FACEBOOK