FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

KURS

Kurs TMT - Typaldos Manual Therapy w Radomiu

Kurs TMT dedykowany jest wszystkim terapeutom chcącym zdobyć wartościową wiedzę w zakresie terapii manualnej. Przygotować ma do zgodnego z modelem TMT zrozumienia i opanowania wiedzy z: anatomii topograficznej, stratograficznej.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia Masaż
Wyświetleń: 111
Numer ogłoszenia: 22773
widoczność 2 dni do końca wyświetlania (22 października 2020)
cena:
3000 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2020-10-01
2020-10-04
Radom
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: MediKos
Telefon kontaktowy: 600447765
ZDJĘCIA
OPIS

Kurs TMT - Typaldos Manual Therapy (III moduły)

TERMIN🗓:
Czas trwania kursu: 102 godziny - 12 dni (III moduły po 4 dni)
👉Moduł I (4 dni) 1-4.10.2020
👉Moduł II (4 dni) 5-8.11.2020
👉Moduł III (4 dni) 10-13.12.2020

Gdzie🏤:
👉Centrum Szkoleniowe MediKos ul. Kraszewskiego 1/7 - Radom

Prowadzący:
👉mgr Robert Faryj

Uczestnik otrzymuje:
✔ Certyfikat,
✔ Zaświadczenie
✔ Skrypt szkoleniowy
✔ Dużą dawkę wiedzy

Kontakt🖥:
👉kontakt@medikos.com.pl

CENA:
👉3000 zł (za każdy moduł)

Formularz zgłoszeniowy:
👉www.medikos.com.pl => Kursy=> Zgłoszenie na kurs/warsztaty

Kontakt📞:
👉 600447765

👉 Dla Kogo:
Kurs adresowany jest do
✔lekarzy,
✔osteopatów,
✔fizjoterapeutów,
✔techników fizjoterapii,
✔masażystów,
✔techników masażu.

Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest przesłanie skanu dyplomu potwierdzającego powyższe kwalifikacje na adres pracownika działu sprzedaży.

Kurs organizowany przy współpracy z Akademia Angitia

Istnieje możliwość dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) od 80% do 100% ceny kursu.
Pomagamy w napisaniu wniosku.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.medikos.com.pl => zakładka Kursy/Zgłoszenie na kurs/warsztaty oraz wpłata zaliczki w wysokości 20% ceny kursu.

W miejscu w który będzie odbywał się kurs, znajduje się hotel z pokojami dla kursantów. W przypadku braku wolnych pokoi możemy pomóc w znalezieniu innego w pobliżu.

Kurs TMT dedykowany jest wszystkim terapeutom chcącym zdobyć wartościową wiedzę w zakresie terapii manualnej. Przygotować ma do zgodnego z modelem TMT zrozumienia i opanowania wiedzy z: anatomii topograficznej, stratograficznej, biomechaniki, wywiadu, diagnostyki, palpacji, obserwacji oraz skutecznej terapii.

Typaldos Manual Therapy (TMT) jest modelem anatomicznym, w którym objawy kliniczne w połączeniu z mową ciała pacjenta umożliwiają diagnozę sześciu zdefiniowanych zniekształceń układu powięziowego.

Twórca modelu - Stephen Typaldos obserwował niewerbalne zachowania człowieka, które posłużyły do efektywnej diagnostyki oraz terapii. Reakcje organizmu, które w swojej pierwotnej formie wykorzystujemy do aktywacji procesów samoleczenia w naszym organizmie (rozcieranie, uciskanie, ugniatanie, drapanie, odciąganie tkanki, a także pokasływanie czy chrząkanie, etc.) stały się uniwersalnym narzędziem pracy terapeuty.

Każdy gest, który łączy się bezpośrednio z bólem lub z interpretacją zaburzeń manifestujących się u pacjenta, Typaldos przyporządkował odkształcaniu układu powięziowego, dzięki czemu terapeuta może dopasować właściwą technikę i skalę bodźca.

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z filozofią, teorią i praktyką terapii manualnej wg. Typaldosa, która stanowi fundament dla modelu odkształceń powięziowych (Fascial Distortion Model), nauczenie odczytywania mowy ciała pacjenta jako głównego filaru diagnostycznego dystorsji układu mięśniowo-powięziowego, prowadzenie badania podmiotowego i przedmiotowego oraz nauczenie technik mobilizacji sześciu dystorsji powięziowych.

OPINIE I KOMENTARZE