FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

KONSULTANT POZYTYWNY D/S ZDROWIA

Kurs organizowany jest przy współpracy z Polskim Centrum Psychoterapii Pozytywnej, pierwszym w Polsce akredytowanym ośrodkiem z ramienia Światowego Stowarzyszenia Psychoterapii Pozytywnej (WAPP).

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Zdrowie publicze Fizjoterapia Dla lekarzy Pielęgniarstwo Inne Psychologia
Wyświetleń: 1834
Numer ogłoszenia: 4960
widoczność 13 dni do końca wyświetlania (17 grudnia 2021)
cena:
5880 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2022-02-04
2022-02-06
Sopot
z 3 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Pracownia Pomocy Psychologicznej Ośrodek Szkoleniowy
Telefon kontaktowy: 510 672 424
OPIS

Podstawowy Kurs Psychoterapii Pozytywnej

V EDYCJA

KOLSUNTANT POZYTYWNY D/S ZDROWIA


Kurs organizowany jest przy współpracy z Polskim Centrum Psychoterapii Pozytywnej, pierwszym w Polsce akredytowanym ośrodkiem z ramienia Światowego Stowarzyszenia Psychoterapii Pozytywnej (WAPP).


Szkolenie przeznaczone jest dla psychologów, lekarzy, psychoterapeutów, pedagogów, rehabilitantów i innych specjalistów z obszaru zdrowia, pomocy psychologicznej, oświaty i edukacji oraz studentów ostatnich lat wymienionych kierunkówCharakter i zakres szkoleniaPsychoterapia pozytywna jest formą terapii krótkoterminowej, zdobywającą popularność w Polsce i na całym świecie. Podejście to integruje rozumienie psychodynamiczne i poznawczo-behawioralne, a jednocześnie odwołuje się do modelu zdrowia Arona Antonovsky’ego. Szczególnie cenne jest to, że terapia ta rozwija się i tworzy swoje koncepcje w kontekście transkulturowym. Twórcą i popularyzatorem tej metody był psychiatra, neurolog i psychoterapeuta Nossrat Peseschkian (1933-2010). Urodził się on w Iranie, a od 1954 żył i pracował w Niemczech. Podejście to buduje pozytywny wizerunek człowieka i podkreśla jego potencjalne zdolności do samorozwoju. Jednocześnie bada związki jakie zachodzą między sposobami radzenia sobie w życiu a zdrowiem psychicznym i fizycznym oraz podkreśla transkulturowy wymiar w doświadczeniach człowieka.

Psychoterapia pozytywna jako szkoła terapeutyczna jest akredytowana przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii, Światową Radę Psychoterapii i Międzynarodową Federację Psychoterapii.

O popularności psychoterapii pozytywnej może świadczyć fakt, że na świecie, na kilku kontynentach istnieje już ponad 30 instytutów stosujących i propagujących to podejście.

Koszt udziału w każdym ze zjazdów wynosić będzie 980 PLN.

6 zjazdów po 3 dni.

Całkowity koszt szkolenia wynosić będzie 5880 PLN.
Ponadto, opłata związana z uzyskaniem certyfikatu przez Światowe Stowarzyszenie Psychoterapii Pozytywnej i pobierana przez to Stowarzyszenie.
Aktualna cena  to 75 euro ( jest uzależniona od kursu Euro i może ulec zmianie ) 

Informacje o PSYCHOTERAPII POZYTYWNEJ zamieszczone są na naszej stronie

OPINIE I KOMENTARZE