FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Diagnoza małoletniej ofiary wykorzystania seksualnego.

Uczestnicy poszerzą swoją wiedzę dotyczącą nadużyć seksualnych- zapoznają się z zasadami kontaktu z ofiarą przemocy seksualnej- dzieckiem i adolescentem, zasadami współpracy z rodziną, innymi specjalistami, zastosowaniem technik i narzędzi diagnozy.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Psychologia
Wyświetleń: 190
Numer ogłoszenia: 18209
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
399 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2020-10-30
2020-10-30
Wrocław
z 6 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Telefon kontaktowy: 71 332 36 70
OPIS

Uczestnicy poszerzą swoją wiedzę dotyczącą nadużyć seksualnych- zapoznają się z zasadami kontaktu z ofiarą przemocy seksualnej- dzieckiem i adolescentem, zasadami współpracy z rodziną, innymi specjalistami, zastosowaniem technik i narzędzi diagnozy. Zajęcia będą prowadzone metodami aktywnymi (warsztat). Uczestnicy będą mieli okazję pracować nad studium przypadku pacjentów po traumie seksualnej, wezmą udział w ćwiczeniach praktycznych.

 

Szkolenie przeznaczone jest dla specjalistów posiadających podstawową wiedzę z zakresu tematu wykorzystania seksualnego i diagnozy małoletnich ofiar. Adresatami szkolenia są osoby zawodowo zajmujące się diagnozą i przesłuchaniami dzieci i młodzieży - ofiarami wykorzystania seksualnego.

OPINIE I KOMENTARZE