FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

CENTRUM POMOCY
Napisz
kontakt@medkursy.pl

ZASADY ZAKUPU I SPRZEDAŻY MIEJSC

Proces zakupu / sprzedaży:

1. Użytkownik odnajduje interesujące go ogłoszenie w serwisie

2. Wybiera liczbę miejsc, jeden z dostępnych terminów

3. Uzupełnia swoje dane i potwierdza swoje zamówienie klikając przycisk "złóż zamówienie"

4. Na adres e-mail sprzedającego zostaje wysłana informacja o tym, iż przez serwis kupiono miejsce. Wszystkie szczegóły dotyczące zakupów widoczne są w koncie firmowym w serwisie medkursy.pl w zakładce "Moja sprzedaż"

5. Sprzedający kontaktuje się z kupującym, którego dane otrzymuje w mailu podając mu informacje o sposobie zapłaty za miejsce

6. Po wpłaceniu przez użytkownika opłaty za miejsce, sprzedający ma możliwość w zakładce "Sprzedane" wygenerować Voucher (potwierdzenie), zaklikując odpowiedni przycisk "Generuj Voucher"

7. Voucher zostaje automatycznie wysłany na adres e-mail kupującego – jest to dokument potwierdzający uiszczenie opłaty i potwierdzający zakupione miejsce

8. Kupujący zjawia się na kursie / konferencji w określonym miejscu i czasie, przedstawia swoje dane i voucher (jeśli wymaga tego organizator) i uczestniczy w kursie / konferencjiProces rozliczania za sprzedaż

Wariant nr 1 (domyślny)

1. Wyświetlanie ogłoszeń jest darmowe. Od każdego sprzedanego miejsca pobierana jest prowizja  2,5%, minimum 5 zł jednak nie więcej niż 30 zł (dotyczy kursów), którą opłaca kupujący jako przedpłatę zamówienia.

2. Przedpłata jest pobierana poprzez płatności internetowe i opłaca ją zamawiający.

3. Pozostała kwota jest rozliczana pomiędzy kupującym, a sprzedającym poza serwisem.

4. Sprzedający otrzymuje fakturę za poniesiony koszt prowizji na koniec miesiąca.

Wariant nr 2

1. Wyświetlanie ogłoszeń jest darmowe. Od każdego sprzedanego miejsca pobierana jest prowizja  2,5%, minimum 5 zł jednak nie więcej niż 30 zł (dotyczy kursów), którą opłaca sprzedający.

2. Prowizja jest naliczana po złożenie zamówienia przez kupującego.

3. Na początku miesiąca sprzedający otrzyma fakturę Vat z należnością z tytułu prowizji, na opłacenie której firma ma 7 dni.

4. Pełna kwota do zapłaty za miejsce jest rozliczana pomiędzy kupującym, a sprzedającym poza serwisem.

Chcesz zmienić wariant rozliczania? Napisz do nas.