KURS MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ
KURS

Profesjonalny, poszerzony o dodatkowe zagadnienia kurs na którym w kameralnych grupach nauczysz się dobrze i bezpiecznie wykonywać leczniczy i antycellulitowy masaż bańką chińską.

350 zł
komentarze
08.12.2018
Rzeszów
Kompleks barkowy i kolanowy w praktyce fizjoterapeuty
KURS

W trakcie kursu uczestnik zaznajomi się z badaniem fizjoterapeutycznym stawu barkowego i stawu kolanowego, na podstawie którego dowie się jak prowadzić szybką i skuteczną terapię w najczęstszych schorzeniach ww stawów.

1300 zł
komentarze
02.04.2019
Łódź
KURS MASAŻU KAMIENIAMI WULKANICZNYMI
KURS

Profesjonalny, kurs na którym nauczysz się dobrze wykonywać zabieg masażu kamieniami, poszerzony o dodatkowe zagadnienia!

350 zł
komentarze
08.12.2018
Rzeszów
Pierwsza pomoc przedweterynaryjna psów i kotów %
KURS

Kurs omawia postępowanie w sytuacjach nagłego zagrożenia życia i zdrowia psów i kotów.

59 zł
komentarze
termin do ustalenia
online
Kurs Szkolenie psów i modyfikacja zachowań %
KURS

Kurs przedstawia podstawowe metody pozytywnego szkolenia. Opisuje sposoby nauki przez wspólną zabawę, która sprawi radość zarówno opiekunom psów jak i przede wszystkim samym psom. Omawia także rozwój i socjalizację psów.

49 zł
komentarze
różne terminy
różne miasta
Dietetyka psów %%
KURS

Kurs omawia prawidłowe żywienie psów w różnych etapach rozwoju, skupia się więc na żywieniu szczeniąt, zwierząt dorosłych i suczek w okresie rozrodczym, opisuje również prawidłową dietę zwierząt chorych, otyłych i pracujących,

49 zł
komentarze
termin do ustalenia
online
Dietetyka kotów %
KURS

Kurs omawia prawidłowe żywienie kotów w różnych etapach rozwoju, skupia się więc na żywieniu kociąt, zwierząt dorosłych i kotek w okresie rozrodczym, opisuje również prawidłową dietę zwierząt chorych.

49 zł
komentarze
termin do ustalenia
online
Mobilizacje TRZEWNE w terapii manualnej
KURS

Celem zajęć jest wprowadzenie do zagadnień dysfunkcji trzewnych oraz sposobu ich leczenia. Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów i lekarzy.

1700 zł
komentarze
16.06.2019
Lublin
KOLANO Badanie i fizjoterapia funkcjonaln w uszkodz stawu KOLANOWEGO
KURS

Celem kursu jest nabycie przez kursantów praktycznych umiejętności w zakresie dokładnej diagnostyki oraz planowania i przeprowadzenia fizjoterapii zachowawczej i pooperacyjnej uszkodzeń stawu kolanowego.

1452 zł
komentarze
19.11.2019
Lublin
NEWSLETTER

Zapisz się by otrzymać wszystkie najnowsze informacje z serwisu.

FACEBOOK