FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Rehalab Academy

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Rehalab Academy
Numer firmy: 33
Telefon kontaktowy: +48 608 675 008
Adres: Kamieńskiego 51
Kod pocztowy: 30-644
Miejscowość: Kraków
Strona internetowa: http://www.rehalabacademy.pl
Brak danych
OPIS
Innowacyjne szkolenia dla branży medycznej

Misja
Innowacyjne szkolenia dla branży medycznej. Naszym celem jest bardzo wysoka jakość merytoryczna oraz organizacyjna szkoleń.

REHALAB ACADEMY to firma edukacyjna oferująca wysokiej klasy innowacyjne szkolenia dla branży medycznej. 

Szkolimy fizjoterapeutów, lekarzy, masażystów, trenerów oraz studentów tych kierunków (od drugiego roku studiów) na terenie całej Polski. 
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na której można zapoznać się z kalendarzem kursów oraz zdobyć niezbędne informacje o organizatorach naszych szkoleń w całym kraju.

Stworzyliśmy cieszący się ogromnym zainteresowaniem – specjalistyczny kurs kliniczny dotyczący stawu kolanowego, pt. „Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego” (na rynku od czerwca 2009 r.).

Kolejny autorski kurs: „Badanie i fizjoterapia w uszkodzeniach stawu barkowego" (na rynku od lutego 2011 r.) prezentuje bardzo dokładnie specjalistyczne aspekty fizjoterapii stawu barkowego.

Nasze autorskie szkolenia kliniczne są wsparte EVIDENCE BASED MEDICINE, a więc na najnowszymi, zweryfikowanymi doniesieniami naukowymi. 
W ramach współpracy z różnymi ośrodkami oraz naukowcami, jesteśmy organizatorami innych kursów w Krakowie oraz w Rzeszowie.

Posiadamy:
• akredytacje Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii (2009, 2010, 2011, 2012, 2013)
• wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Od 2012 roku szkolimy międzynarodowo - odbyły się pierwsze kursy w Czechach.

Rehalab®