FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

PHU Technomex Sp. z o.o.

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: PHU Technomex Sp. Z O.O.
Numer firmy: 1436
Telefon kontaktowy: 32 40 10 350 32 40 10 360
Adres: Szparagowa 15
Kod pocztowy: 44-141
Miejscowość: Gliwice
Strona internetowa: http://www.technomex.pl
Brak danych
OPIS
PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r, zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych. Ponadto przedsiębiorstwo nasze posiada dział serwisu, który zapewnia wszystkim naszym Klientom szybką i sprawną obsługę serwisową na terenie całej Polski.

Dokładamy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania w zakresie oferowanego sprzętu jak również szerokiej gamy przeprowadzanych profesjonalnych szkoleń i warsztatów.

Technomex to profesjonalne szkolenia z zakresu rehabilitacji, kursy dla pracowników rehabilitacji oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny, pomiarowy oraz rehabilitacyjny.
Firmę tworzą ludzie od lat związani z branżą, lubiący swoją pracę.