FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Instytut Medycyny Estetycznej Dermedik

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Instytut Medycyny Estetycznej Dermedik
Numer firmy: 1917
Telefon kontaktowy: +48 606635862, +48 664440005
Adres: Wybickiego 2/42
Kod pocztowy: 31-303
Miejscowość: Kraków
Strona internetowa: http://www.dermedik.pl
Brak danych
OPIS

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą szkoleń dla lekarzy medycyny estetycznej, kosmetyczek, kosmetologów, właścicieli i pracowników salonów kosmetycznych i SPA oraz osób które chcą zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie. Oferujemy produkty najlepszych firm z Polski i świata. Szkolenia kosmetyczne oraz szkolenia medycyny estetycznej prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem.

Dlaczego warto się szkolić w Centrum Szkoleniowym Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik?

  • Posiadamy doświadczoną kadrę szkoleniowa – nasi instruktorzy to kosmetolodzy i lekarze, profesjonaliści o najwyższych kwalifikacjach.
  • Posiadamy profesjonalnie wyposażone sale szkoleniowe.
  • Dokumenty - po zakończeniu każdego ze szkoleń, uczestnik otrzymuje zaświadczenie i certyfikat w języku polskim i angielskim, uprawniajacy do wykonywania zabiegów zgodnie z ukończonym kursem.
  • Nacisk na zajęcia praktyczne - zaletą prowadzonych przez nas szkoleń jest przekazywanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim rzeczywistych umiejętności praktycznych pozwalających na wykonywanie zabiegów w sposób zawodowy i odpowiedzialny.
  • Zajęcia prowadzone są w większości na modelkach, które zapewnia nasze Centrum.
  • Szkolenia prowadzone są w małych grupach, co zapewnia lepszy kontakt z instruktorem .Organizujemy również szkolenia w trybie indywidualnym.
  • Współpraca z Powiatowymi Urzędami Pracy - Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.12/00143/2012. Szkolenia przeprowadzane na zlecenie Urzędów Pracy są organizowane przede wszystkim w celu zwiększenia szans osób w nich uczestniczących na znalezienia pracy, podwyższenie kwalifikacji zawodowych i ich dopasowanie do lokalnego rynku pracy. Dla Urzędów Pracy istnieje możliwość negocjacji cen szkoleń.
  • Cechuje nas elastyczność- w przypadku osób spoza Krakowa organizujemy szkolenia w trybie przespieszonym, lub wybranych przez klientów terminach. Zapraszamy również osoby na stałe przebywające za granica do skorzystania z naszej bogatej oferty szkoleniowej
  • Przy udziale w conajmniej 3 szkoleniach kosmetycznych- rabat 10%!
  • Nasi szkoleniowcy to nie tylko osoby profesjonalnie przygotowane do nauczania zawodu. to osoby pogodne i otwarte, służące odpowiedzią na każde pytania.