FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Edumedical

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Edumedical
Numer firmy: 9223
Telefon kontaktowy: 663999747
Adres: ul Powstańców Wlkp 30
Kod pocztowy: 62-030
Miejscowość: Września
Strona internetowa: www.edumedical.pl
Profil firmy: Dla lekarzy
Brak danych
OPIS

   Firma szkoleniowa Edumedical powstała w 2007 roku i zaczęła swoją działalność od wyspecjalizowanych szkoleń medycznych skierowanych do lekarzy poszukujących nowości w świecie stomatologii i medycyny oraz stawiających na wysoką jakość usług.

    Obecnie firma szkoli lekarzy i jest mocno zaangażowana w organizcje szkoleń praktycznych z medycyny estetycznej takich jak kursy z kwasu hialuronowego, kursy z toksyny botulinowej, szkolenia z mezoterapii i lipolizy iniekcyjnej, czy lifting wolumetryczny. Jako jedni z nielicznych prowadzimy kursy z bezoperacyjnej korekcji nosa.

   Ludzie którzy tworzą Edumedical to wykwalifikowana kadra dydaktyczna, osoby z pasją, dzięki temu możemy zaoferować Państwu profesjonalnie przygotowane kursy, a także ciekawy i nowatorski, czasem humorystyczny i bardzo przystępny sposób ich prowadzenia.

   Naszą specjalnością są rownież szkolenia produktowe i edukacyjne. Unikatową cechą jest umiejętność połączenia tych dwóch rodzajów spotkań tak, by uczestnicy byli zadwoleni z merytoryki, a jednocześnie zachęceni do pracy na wybranych produktach.