FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Centrum Szkoleniowe CALC

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Centrum Szkoleniowe CALC
Numer firmy: 497
Telefon kontaktowy: 502 675 195
Adres: św. Filipa 6/23
Kod pocztowy: 30-611
Miejscowość: Kraków
Strona internetowa: http://calc.pl
Brak danych
OPIS
Jesteśmy Centrum Specjalistycznego Języka Angielskiego dla branży medycznej. Nasza szkoła stworzona została w 2005 roku przez zespół ambitnych i doświadczonych metodyków, specjalistów szkoleniowych oraz fachowców językowych.

                  Dzięki naszemu przygototwaniu językowemu wielu naszych kursantów przeszło pomyślnie specjalistyczne egzaminy językowe czy zdobyło wymarzoną pracę. To, co nasz wyróżnia to indywidualne podejście do każdego kursanta oraz ścisła specjalizacja i wysoka merytoryczność szkoleń. Dzięki temu, nasze szkolenia są bardzo efektywne.

                  Szkolenia CALC prowadzone są w grupach stacjonarnych na terenie całej Polski oraz w systemie nauczania przez komunikator internetowy Skype. Taka forma nauki świetnie się sprawdza i cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych kursantów.
                   
               Współpracujemy także z klientami instytucjonalnymi i firmami w zakresie specjalistycznych projektów szkoleniowo-językowych, doradztwa językowego, tłumaczeń, profesjonalnego audytu językowego oraz oczywiście szkoleń językowych. Nasi partnerzy to między innymi: Magazyn Stomatologiczny, Oddziały Młodej Farmacji w całej Polsce, EPSA, Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie, Warszawski Uniwersytet Medyczny i wiele innych.