NEWSLETTER

Zapisz się by otrzymywać najnowsze informacje z serwisu.

FACEBOOK
ARTYKUŁ

Lekcja masażu zmysłowego

Masaż zmysłowy to prosty i skuteczny sposób na rozluźnienie atmosfery w sypialni po stresującym dniu. Czułe głaskanie nie tylko pobudza zmysły, ale też koi nerwy i odpręża. Aby to zrobić, potrzebujecie materaca szerokiego na tyle, by osoba masująca miała dostęp do partnera z obydwu stron.

Na początku najkorzystniej jest masować plecy. Usiądź lekko partnerce na pośladkach i połóż ręce na jej karku. Odczekaj chwilę bez ruchu a następnie polej partnerce plecy odrobiną oliwki. Ruchy muszą być długie, płynne, wykonywane całymi dłońmi od górnej linii pośladków w kierunku karku. Za rękoma przesuwa się całe ciało - uda powinny masować pośladki i dolną część pleców. Muskaj też co jakiś czas jej ciało klatką piersiową i brzuchem.

Po masażu pleców przychodzi pora na pośladki. To bardzo wrażliwa strefa zarówno u kobiet
jak i u mężczyzn. Trzeba je masować inaczej niż plecy - największą przyjemność sprawia nam dotyk zdecydowany i dość silny. Kochanek powinien uciskać ciało partnerki na przemian całymi dłońmi i przedramionami oraz muskać skórę opuszkami palców.

Na koniec: brzuch i klatka piersiowa. Dłonie partnera zataczają kręgi na brzuchu - od dużych do coraz bliższych pępka i przechodzą do masażu klatki piersiowej. Samych piersi nie masujemy, wymagają one subtelniejszych pieszczot. Zaczynając od dołu mostka, partner wykonuje głaszczące ruchy do góry i na boki. Wewnętrzną stronę ramion powinno głaskać się opuszkami i lekko drapać czubkami palców.

Jeśli macie ochotę na dodatkowe erotyczne bodźce, do oliwki, którą wmasowujesz w ciało partnerki dodaj kilka kropli olejku eterycznego. Wybierz oczywiście któryś z zapachów o działaniu podniecającym. Wypróbuj olejki cedrowy, cynamonowy, goździkowy, imbirowy, różany, paczulowy, pieprzowy, rozmarynowy, różany i sandałowy. 

nadesłane przez maksi_81

 

image

OPINIE I KOMENTARZE