FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Viva Medica

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Viva Medica
Numer firmy: 2030
Telefon kontaktowy: 514 173 994
Adres: Szarych Szeregów 4/15
Kod pocztowy: 45-286
Miejscowość: Opole
Strona internetowa: http://www.vivamedica.pl
Brak danych
OPIS
Firma Viva Medica zajmuje się organizacją szkoleń w zakresie medycyny.
Swoją ofertę kierujemy do lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek oraz terapeutów zajęciowych za każdym razem dbając, aby szkolenie było dla każdej z grup atrakcyjnym. Organizujemy również szkolenia dla klientów instytucjonalnych w miejscu pracy jak i innym wskazanym przez zamawiającego po wcześniejszym kontakcie.

Pragniemy, aby otrzymywali Państwo najnowszą wiedzę z zakresu medycyny w sposób przystępny, zrozumiały oraz umożliwiający wdrożenie zaraz po zakończeniu szkolenia organizowanego przez firmę Viva Medica. Dlatego też nasz zespół każdego dnia dba o to, aby program naszych szkoleń wzbogacany był o najnowsze osiągnięcia medycyny, aby przekazywane treści były zgodne z aktualnym stanem wiedzy oraz najnowszymi trendami. Doświadczeni instruktorzy, ciągła aktualizacja programu szkoleń oraz nowy sprzęt to gwarancja udziału w szkoleniach na najwyższym poziomie.

Co więcej, zakończenie szkolenia organizowanego przez zespół Viva Medica to dopiero początek! Wraz z otrzymaniem certyfikatu otrzymają również Państwo dostęp do wciąż aktualizowanej bazy danych z zakres ukończonego szkolenia. Umożliwi to Państwu posiadanie wciąż najaktualniejszych danych pomimo zakończenia kursu.

Gwarantujemy organizację kursów na najwyższym poziomie! Skorzystaj z naszych usług już dziś i przekonaj się sam!


Zespół Viva Medica