FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Terapeutika Centrum Szkoleniowe

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Terapeutika Centrum Szkoleniowe
Numer firmy: 1624
Telefon kontaktowy: 608 273 273
Adres: Witosława 4
Kod pocztowy: 61-062
Miejscowość: Poznań
Strona internetowa: http://www.terapeutika.pl
Brak danych
OPIS

TERAPEUTIKA to centrum szkoleniowe, które specjalizuje się w prowadzeniu kursów, szkoleń i warsztatów z zakresu różnych form masażu a także szeroko pojętej odnowy biologicznej w nurcie SPA & Wellness.

Naszą misją jest dzielenie się specjalistyczną wiedzą na temat masażu dlatego trzon naszej akademii stanowi wykwalifikowana kadra dydaktyczna z bogatym doświadczeniem. U nas możecie uczyć się od profesjonalistów i pasjonatów masażu.

Ofertę edukacyjną kierujemy  zarówno do osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie masażu jaki i do tych, które chcą podnosić swoje kwalifikacje. Prowadzimy szkolenia z uznanych metod terapeutycznych a także realizujemy autorskie programy szkoleniowe z unikalnych form pracy z ciałem.

Główny nacisk kładziemy na praktykę dlatego nasze szkolenia odbywają się w małych grupach, w kameralnej atmosferze.  Dbamy o wysoki poziom merytoryczny naszych kursów zapewniając rzetelnie opracowane materiały dydaktyczne. Nasi kursanci mogą liczyć na pomoc i fachowe doradztwo.

Bierzemy czynny udział w kongresach, sympozjach i targach, na bieżąco śledzimy trendy w fizjoterapii, kosmetyce oraz SPA.

Nasz ośrodek szkoleniowy mieści się w Poznaniu przy ul. Bogusza 5. Kursy prowadzimy także w innych miastach Polski: Wrocław, Warszawa, Kraków, Łódź, Szczecin, Gdańsk.