FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Symposion

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Symposion
Numer firmy: 1667
Telefon kontaktowy: (61) 662-81-70
Adres: ul. Obornicka 229
Kod pocztowy: 60-650
Miejscowość: Poznań
Strona internetowa: http://www.symposion.pl/
Brak danych
OPIS
Symposion to firma z 20-letnią tradycją – powstała w roku 1993 jako firma Agora, potem Agora Intl., i od tego czasu niezmiennie prężnie działa na rynku usług konferencyjnych, a jej Zespól z pasją, entuzjazmem i zaangażowaniem przygotowuje sympozja regionalne oraz największe ogólnopolskie Zjazdy i Kongresy.
Symposion to jedyna firma na rynku polskim, która posiada tak długie doświadczenie w organizacji konferencji medycznych. Nasze zaangażowanie i precyzję w organizacji wszystkich powierzonych nam wydarzeń doceniają uczestnicy spotkań, kierownicy Klinik i Towarzystw medycznych, wykładowcy, a także przedstawiciele firm farmaceutycznych. Zaufało nam wiele najważniejszych Towarzystw medycznych w Polsce.

W naszym portfolio znajdują się m.in. następujące wydarzenia:

• Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej – Każda edycja spotkania gromadzi ok. 1000 lekarzy rodzinnych z całej Polski. Kolejny Zjazd odbędzie się już w 2014 roku!
• Zjazd Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego – Najważniejsza konferencja dla środowiska pediatrycznego, w której zawsze bierze udział ok. 1500-2000 uczestników. Organizacja kolejnej edycji również została powierzona naszej firmie i już teraz serdecznie zapraszamy na najbliższy Zjazd PTP, który odbędzie się w 2015 roku.
• Kongres Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii – Oficjalne spotkanie PTG-E, gromadzące ok. 1200-1500 lekarzy. Na kolejny Kongres zapraszamy już w bieżącym, 2014 roku!
• Zjazd Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego – Zorganizowane przez nas dotychczas Zjazdy gromadziły ok. 1500 uczestników. W tym roku nasza firma będzie współorganizować we współpracy z PTE 16. Europejski Kongres Endokrynologiczny.
• Kongres Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego – Ostatni Kongres, zorganizowany przez nas w 2012 roku, zgromadził ponad 2500 osób. Przy okazji uroczystości zamknięcia Kongresu przedstawiciele firmy Symposion otrzymali od Profesora Ryszarda Poręby oraz Profesora Jerzego Sikory, Sekretarza PTG, podziękowania „za najlepiej zorganizowany Kongres Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w całej dotychczasowej historii Towarzystwa”.
• Ogólnopolska Konferencja Kontrowersje w Pediatrii – konferencja pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. n. med. Jacka J. Pietrzyka, ciesząca się dużym prestiżem w środowisku pediatrycznym. Spotkanie co roku gromadzi 600-800 uczestników.

www.symposion.pl