FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

STYL - STUDIO Placówka Kształcenia Ustawicznego

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: STYL - STUDIO Placówka Kształcenia Ustawicznego
Numer firmy: 23
Telefon kontaktowy: 42 657-55-54
Adres: Franciszkańska 413/17/25
Kod pocztowy: 91-433
Miejscowość: Łódź
Strona internetowa: http://stylstudio.pl
Brak danych
OPIS
Nasza firma istnieje od 1997r. i jest liderem w zakresie prowadzenia kursów zawodowych. Posiadamy wpis do ewidencji placówek niepublicznych, Nr ew. EKF-VI-4320-8-p.n./2002.

sDoskonała organizacja naszej Placówki sprawiły, iż współpracujemy z Powiatowymi Urzędami Pracy w całym kraju jak i również szkołami AP Edukacja oraz Krajową Fundacją Oświatową. Nasza Placówka wyszkoliła ponad 3000 osób w zawodach poszukiwanych na rynku pracy.

sWydajemy dyplomy, certyfikaty i zaświadczenia na blankietach wzór MEN - III/I ważne w całym kraju, honorowane przez wszystkie organy nadzoru państwowego oraz dyplomy i certyfikaty unijne.

sZapewniamy wysoki poziom szkoleń, doskonale przygotowaną merytorycznie kadrę szkoleniową oraz porady w zakresie tematycznym danego kursu nawet po jego zakończeniu. Zajęcia odbywają się w tętniących życiem oraz w pełni wyposażonych pracowniach. Główny nacisk kładziemy na praktykę, dlatego Nasze kursy w programie posiadają rzadko spotykaną liczbę godzin zajęć praktycznych - aż 80% do 90%!

sPo ukończeniu naszych kursów słuchacz-absolwent posiada wiedzę i umiejętności praktyczne przewyższające te, które można zdobyć w dwuletnim studium oraz jest w pełni przygotowany do samodzielnego wykonywania zawodu oraz do założenia i prowadzenia własnego salonu.

sWybrane przez Ciebie kursy trwają od 2 tygodni do 4 miesięcy i zaraz po ich ukończeniu możesz wykonywać swój nowy zawód. W "STYL-STUDIO" zdobędziesz profesjonalne przygotowanie do wykonywania zawodu kosmetyczki, stylistki paznokci fryzjera czy specjalisty z dziedziny masażu.