FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

R&G Medical Consulting

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: R&G Medical Consulting
Numer firmy: 1435
Telefon kontaktowy: Dorota Rybak tel. +48 693 872 027 Piotr Godleś tel. +48 696 005 911
Adres: Haffnera 6
Kod pocztowy: 81-717
Miejscowość: Sopot
Strona internetowa: http://www.komunikacja-medyczna.pl
Brak danych
OPIS
R&G Medical Consulting to projekt stworzony przez Dorotę Rybak i Piotra Godleś.
Nasza misja
Naszą misją jest budowanie dobrych relacji między lekarzami, a ich pacjentami. Chcemy, by pacjenci ufali swoim lekarzom, a także by lekarze – dzięki proponowanej przez nas wiedzy – mogli jeszcze lepiej leczyć, z większą efektywnością i większą satysfakcją. Chcemy naszą wiedzą i doświadczeniem wspierać rozwój praktyk lekarskich: gabinetów i klinik.
Czym się zajmujemy?
Wspieramy lekarzy w ich pracy. Mając kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu własnych praktyk lekarskich oraz wieloletnie w szkoleniu i doradztwie wiemy, jak trudno pogodzić bycie lekarzem i bycie właścicielem firmy. Jak wyczerpujące jest czuwanie nad sprawnym działaniem całej praktyki, a jednocześnie bycie skupionym na leczeniu pacjentów. Jak wymagające jest łączenie zdobywania umiejętności związanych z byciem przedsiębiorcą z tymi, które niezbędne są do bycia świetnym lekarzem. W tym właśnie możemy Państwu pomóc: w diagnozie sytuacji i określeniu najważniejszych potrzeb, w ukształtowaniu sprawnie funkcjonującej praktyki, w której dobrze czują się właściciele, członkowie zespołu i pacjenci. Wspieramy lekarzy w różnych obszarach: prowadzeniu sprawnej i mądrej polityki personalnej, w budowaniu dobrych relacji wewnątrz zespołu jak i między zespołem, a pacjentami. Pomagamy i uczymy dobrze się komunikować, tak, by zbudować nową jakość. Podpowiadamy jak rozmawiać w sytuacjach trudnych. Trenujemy zespoły i prowadzimy coaching.
 
Kim jesteśmy?
Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy łączą w sobie wiedzę i doświadczenie z kilku obszarów: z jednej strony doświadczenie w bezpośredniej pracy z pacjentem i zespołem medycznym, z drugiej wiedzę komunikacyjną i psychologiczną. Realizujemy projekty dotyczące rozwoju zespołów medycznych z zakresu komunikacji, organizowania polityki personalnej gabinetów i klinik (w tym również procesów rekrutacji i rozwoju personelu oraz wprowadzania oceny okresowej). Wdrażamy nowe narzędzia pozwalające na sprawniejsze funkcjonowanie Państwa praktyk i szkolimy personel tak, by zespoły, którymi Państwo kierujecie były samodzielne, by potrafiły efektywnie wykorzystywać wypracowane wspólnie z nami narzędzia w dalszej pracy.
Zapraszamy do współpracy!