FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii
Numer firmy: 28893
Telefon kontaktowy: 577663665
Adres: Inżynierska 47a lok u23
Kod pocztowy: 53-228
Miejscowość: Wrocław
Strona internetowa: www.pimik.pl
Profil firmy: Kosmetologia
Brak danych
OPIS

Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii

od początku swojej działalności koncentrował się na dostarczaniu kompleksowej wiedzy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Organizujemy kursy i szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, dostosowując je do kompetencji naszych Klientów. Cieszymy się zaufaniem wielu lekarzy, pielęgniarek, oraz kosmetolożek, którzy wracają do nas, aby ponownie podnieść swoje kwalifikacje. Prowadzimy kursy w czterech językach: po polsku, angielsku, rosyjsku oraz ukraińsku.
Przeprowadziliśmy setki szkoleń specjalistycznych, wydaliśmy ponad 2500 certyfikatów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz wpis do RIS 2.02/00138/2013. Posiadamy akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz aktywny wpis do Bazy Usług Rozwojowych. Nauczamy według europejskich standardów, stale podwyższając kwalifikacje naszej kadry szkoleniowej.

Nasze kursy od lat prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lekarską, która dzięki wiedzy i doświadczeniu gwarantuje nabycie kompetencji niezbędnych do przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej. Korzystamy z najnowocześniejszych technik oraz materiałów. Zabiegi szkoleniowe kursanci przeprowadzają na wyselekcjonowanych modelkach, zawsze pod okiem specjalisty.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz pełna koncentracja na kursantach: dlatego grupy szkoleniowe nie przekraczają 3 osób. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

Ponadto zespół naszych specjalistów ds. wniosków unijnych pomaga zdobyć dotacje na szkolenia organizowane przez Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii.

Dofinansowanie może wynieść nawet 100 % kosztów szkolenia, a wszelkimi formalnościami zajmujemy się my. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj.