FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

KIMZE Sp. z o. o.

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: KIMZE Sp. z o. o.
Numer firmy: 5435
Telefon kontaktowy: 606882689
Adres: Hubala Dobrzańskiego 123
Kod pocztowy: 05-082
Miejscowość: Latchorzew
Strona internetowa: http://kimzeszkolenia.pl/
Profil firmy: Dla lekarzy
Brak danych
OPIS

   Misją Kimze jest przekazywać wiedzę. Dbamy o to, aby wiedza prezentowana podczas szkoleń, kursów, czy konferencji sygnowanych przez Kimze  była w pełni przydatna w praktyce, a jej sposób prezentacji jak najbardziej interaktywny. Programy szkoleniowe tworzone są w ścisłej współpracy z wybitnymi specjalistami, którzy zapewniają najwyższy poziom merytoryczny szkoleń.

 

 Interaktywna forma! 

 Nowoczesne środki przekazu! 

 Ciekawe materiały merytoryczne! 

 Brak czasu na nudę! 

 

Szkolenia hybrydowe – zintegrowany program edukacyjny skierowany do lekarzy składający się z konferencji tematycznych, programu edukacyjnego on-line i aktywności, prowadzonych w oparciu o serwisy internetowe i działania e-mailingowe. Szkolenia stanowią doskonałe miejsce wymiany doświadczeń oraz dają możliwość lekarzom konsultacji i dyskusji nad trudnymi przypadkami klinicznymi. Spotkania cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, a za udział i/lub rozwiązanie testów edukacyjnych są przyznawane punkty honorowane przez NIL.

Organizujemy regularnie cztery główne Cykle Szkoleń: 

 

Oblicza Współczesnej Interny

Oblicza Współczesnej Pediatrii

EBI Pulmonology and Allergology

EBI Psychiatry Today

EBI Dermatology 

 

Warsztaty, konferencje, sympozja – wydarzenia o ogólnopolskim zasięgu, słynące z wysokiej merytoryki podejmowanych zagadnień prezentowanych przez wybitych Ekspertów
z zachowaniem dbałości o prezentacje aspektów praktycznych. Interaktywna forma, nowoczesne formy przekazu, ciekawe materiały merytoryczne, brak czasu na nudę - to wszystko decyduje o najwyższej jakości spotkań sygnowanych przez Kimze Institute.

 

Przypadki medyczne – opisy ciekawych przypadków medycznych wraz z quizem, dającym możliwość odbiorcom spróbowania swych sił w stawianiu trafnej diagnozy,
a także niejednokrotnie do zdobycia punktów edukacyjnych. Wiedza, praktyka plus interakcja to sprawdzony przepis na lubiane przez lekarzy medium, służące pogłębianiu wiedzy, doskonale sprawdzające się w przekazywaniu treści merytorycznych.

 

Artykuły specjalistyczne - najnowsze informacje, wytyczne, standardy ze świata medycyny, przedstawiane przez wybitnych specjalistów, publikowane za pośrednictwem platform edukacyjnych skierowanych do lekarzy, jak i pacjentów oraz rozpowszechniane dodatkowo dzięki działaniom e-mailingowym. Znani autorzy, ciekawe zagadnienia, treści merytoryczne dopasowane do czytelników.

 

Wykłady on-line - ciekawe zagadnienia medyczne w pigułce prezentowane przez Ekspertów w formie 30 minutowych nagrań video. W wykładach przekaz treści merytorycznych jest dopasowany do potrzeb i preferencji odbiorców. Dzięki urządzeniom mobilnym wykłady on-line są dostępne na wyciągnięcie ręki lekarza w dogodnym miejscu i czasie.

 

 

Każda z powyższych form przekazu treści jest skuteczna i nowoczesna, ale w połączeniu kilku elementów jej efektywność wzrasta kilkukrotnie! 

 

http://kimzeszkolenia.pl/