FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

KCM Clinic

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: KCM Clinic
Numer firmy: 8671
Telefon kontaktowy: 756112222
Adres: Bankowa 5-7
Kod pocztowy: 58-500
Miejscowość: Jelenia Góra
Strona internetowa: www.kcmclinic.pl
Profil firmy: Zdrowie publicze Analityka medyczna Dla lekarzy Stomatologia
Brak danych
OPIS

KCM Clinic to nowoczesny szpital specjalistyczny i klinika położona w sercu Karkonoszy, oferująca profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną. Pięknie odrestaurowany i rozbudowany budynek znajduje się w ścisłym centrum Jeleniej Góry i spełnia potrzeby osób niepełnosprawnych. Kllinika powstała w 2006 roku pierwotnie pod nazwą Karkonoskie Centrum Medyczne, dziś - KCM CLINIC, starając się zapewnić wszystkim Pacjentom dostęp do światowej klasy medycyny.

Wysokospecjalistyczny Szpital KCM, jest dzisiaj jednym z wiodących ośrodków w Polsce i Europie specjalizujących się w chirurgii bariatrycznej oraz małoinwazyjnej i endoskopowej chirurgii kręgosłupa.  W KCM jako jednym z nielicznych szpitali w Europie, zabiegi laparoskopowe dla bezpieczeństwa pacjentów wykonywane są w najnowszej technologii trójwymiarowej.

W roku 2017 Szpital KCM został odznaczony w 3 dziedzinach międzynarodowym certyfikatem GCR (Global Clinic Rating), a  w marcu 2018 roku Klinika Bariatryczna zajęła najwyższe miejsce wśród 10 najbardziej polecanych 10 klinik i szpitali bariatrycznych na świecie.

KCM to ponadto centrum edukacyjne dla innych lekarzy i organizator cyklicznych międzynarodowych konferencji i warsztatów w najnowocześniejszych technikach operacyjnych  z przekazem operacji LIVE z sal operacyjnych.   KCM to rownież ośrodek referencyjny światowych liderów technologii medycznych, jak Johnson&Johnson, OLympus, Joimax, Srtrex, Zimmer Biomet i Straumann.