FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Cambridge institute

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Cambridge institute
Numer firmy: 2793
Telefon kontaktowy: 0034915425912
Adres: Madrid
Kod pocztowy: 28013
Miejscowość: Warszawa
Strona internetowa: http://www.cambridgeinstitute.net
Profil firmy: Język obcy
Brak danych
ZDJĘCIA
OPIS

Cambridge Institute - prywatny ćwiczebny zakład, co specjalizuje się na nauczaniu cudzoziemskim mowom. Średnio nasza mowna szkoła przyjmuje 22.000 uczni w rok z całego świata.


Ćwiczebne centrum Cambridge Institute jest rozmieszczone w centrum Madrytu na Placu Hiszpanii niedaleko od Królewskiego pałacu i drugich instrukcji hiszpańskiej stolicy.

Proponujemy jak krótkoterminowe intensywne, tak i trwalsze kursy. Poza tym, w Cambridge Institute są podpisane umowy z organizacjami, co zabezpiecza mieszkaniem przyjezdnych studentów.

  1. Nasz online kurs daje możliwość uczniom z całego świata opanować az gramatyki i nabyć ogólne rozumienie języka angielskiego.
  2. Kurs włącza powszednie tematy, co daje uczniowi możliwość poznać słownikowym zapasem, potrzebnym po to, żeby rozumieć i umieć wypowiadać się w codziennych sytuacjach.
  3. Organizacja lekcji jest skierowana na praktykę gramatyki, nowych słów i idiomatycznych wyrazów, rozumienia na słuch.
  4. Ćwiczenia są opracowane na podstawie treści tekstów czy gramatycznych rozdziałów, z którymi uczeń już zapoznał się.
  5. W Panstwa rozporządzeniu 3, 6, 9  czy 12  miesięcy dla dostępu na e-Learningowy platformę, wykonania zadań, studiowania nowych słów i poprawy wiedz gramatyki.
  6. W ramach kursu przewidziane testy i kontrolne prace, powtarzające już przejdzone tematy. Takie testowanie,  pomoże sprawdzić Wasze wiedze i posłuży ilustracją Waszego postępu w studiowaniu języka angielskiego.

 

Przewagi:

 

                 Z dowolnego punktu świata i bez rozkładu: Panstwu jest potrzebny tylko komputer i podłaczanie do internetu.

                 Plan nauczania, co w całości personalizuje się, odpowiada Waszemu poziomowi.

               Metoda nauczania jest oparta na rozwoju przyzwyczajeń rozumienia wspólnie z studiowaniem gramatyki i zwiększeniem słownikowego zapasu.

               Dla początkowego poziomu angielskiego.

              Wręczenie certyfikata Cambridge Institute po zakończeniu kursu.

Platforma Cambridge Institute

To najlepsza technologia do nauki języków obcych online. Pozwala ona na naukę gramatyki i pisowni angielskiej w sposób audiowizualny. Naukę ułatwią Ci interaktywne ćwiczenia. Platforma video-adaptacyjna rozpozna Twój głos, a nauczyciele i korepetytorzy zapewnią pomoc w osiągnięciu optymalnych wyników nauczania. Możesz pracować we własnym tempie, bez żadnych ograniczeń godzinowych.

http://gestion.cambridgeinstitute.net/ecommerce/index.php

PLIKI DO POBRANIA