FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Buiro Usług BHP i P.POŻ. Osrodek Szkoleniowy

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Buiro Usług BHP I P.POŻ. Osrodek Szkoleniowy
Numer firmy: 93
Telefon kontaktowy: +48 600 460 365, +48 600 460 365
Adres: Paderewskiego 45
Kod pocztowy: 41-810
Miejscowość: Zabrze
Brak danych
OPIS
Nasza firma świadczy usługi z zakresu BHP, PPOŻ oraz usługi szkoleniowe.

W szczególności zajmujemy się pełnieniem zadań służby BHP oraz PPOŻ w firmach na zasadzie podwykonawstwa oraz organizujemy szkolenia z zakresu BHP, PPOŻ oraz pierwszej pomocy.

Odbiorcami naszych usług są wszystkie przedsiębiorstwa pragnące oddać sprawy związane z BHP oraz PPOŻ w ręce profesjonalistów, rezygnując przy tym z wysokich kosztów zatrudniania specjalisty ds. BHP.

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej. Prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP dla wszystkich grup pracowniczych, profesjonalne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy oraz szkolenia z zakresu PPOŻ.

Szkolenia z pierwszej pomocy kierujemy zwłaszcza do pracowników i kadry kierowniczej przedsiębiorstw, pracowników oświaty i służby zdrowia, uczniów, funkcjonariuszy służb publicznych, członków grup i stowarzyszeń ratowniczych, pracowników ochrony, uczestników kursów nauki jazdy oraz wszystkich zainteresowanych.

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z zastosowaniem nowoczesnych metod szkoleniowych oraz pomocy dydaktycznych. Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy prowadzone są w oparciu o wytyczne Europejskiej Rady ds. Resuscytacji przez Ratowników medycznych posiadających praktykę w zespołach ratownictwa medycznego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ