FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

BIOSTUDIO

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: BIOSTUDIO
Numer firmy: 905
Telefon kontaktowy: 512 459 303 512 459 322 534 999 695
Adres: Felińskiego 15
Kod pocztowy: 01-513
Miejscowość: Warszawa
Strona internetowa: http://www.biostudio.pl
Brak danych
OPIS
Szkoła Masażu BIOSTUDIO istnieje na rynku polskim od 1993 roku. W chwili obecnej jest największą szkołą masażu w Polsce. Główną specjalnością szkoły są zawodowe szkolenia z zakresu masażu, kinezyterapii oraz dalekowschodnich metod leczenia. Zajęcia prowadzone są przez magistrów rehabilitacji ruchowej, posiadających doskonałe przygotowanie pedagogiczne. Zawodowy kurs masażu prowadzony w Biostudio ma na celu wszechstronne przygotowanie masażysty do samodzielnej pracy. W tym celu połączono I i II stopień obejmując razem 150 godzin lekcyjnych. W Polsce działa 17 oddziałów BIOSTUDIO z siedzibami w głównych miastach.

W czasie trwania kursu słuchacze poznają technikę masażu klasycznego, leczniczego, sportowego, relaksującego, odchudzającego, kosmetycznego, anatomię człowieka oraz zagadnienia z zakresu kinezyterapii i dalekowschodnich metod leczenia.

Zawodowy kurs masażu kończy się egzaminem, po którym słuchacze naszej szkoły otrzymują dwa dokumenty: - Dyplom Ukończenia Zawodowego Kursu Masażu z prawem do samodzielnego wykonywania zabiegów z zakresu zagadnień objętych programem. - Zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej ( MEN ) potwierdzajacy ukończczenie szkolenia z zakresu masażu w naszej firmie.