FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Biomed Neurotechnologie Sp. z o.o. Sp. K.

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Biomed Neurotechnologie Sp. Z O.O. Sp. K.
Numer firmy: 1585
Telefon kontaktowy: (71) 336-10-36
Adres: Braniborska 38-40
Kod pocztowy: 53-680
Miejscowość: Wrocław
Strona internetowa: http://www.biomed.org.pl
Brak danych
OPIS

Od 11 lat zajmujemy się popularyzowaniem i wdrażaniem w Polsce

metod diagnostyczno-terapeutycznych

SZKOLENIA - Od 2004 r. prowadzimy specjalistyczne szkolenia dla  terapeutów, nauczycieli, pedagogów i lekarzy z takich metod jak: Biofeedback, metoda Warnkego, RehaCom, EEG/QEEG/ERP.   Od wielu lat wdrażamy w Polsce systemy do diagnostyki i terapii psychologiczno-pedagogicznej  firm:  Thought Technology, Mitsar, Meditech, Electrical Geodesics.

TERAPIA - Prowadzimy diagnostykę  z wykorzystaniem metod EEG/QEEG/ERP oraz terapię psychologiczną z wykorzystaniem różnych metod w tym EEG-Biofeedback. Wykorzystujemy również najnowszą metodę treningu i terapii HEG Biofeedback (technologia bliskiej podczerwieni nIR) do terapii dzieci z ADHD i osób mających problemy z koncentracją uwagi. Prowadzimy sesje wspomagające rozwój m. in. Dla menadżerów, specjalistów, sportowców.

INNOWACJE TECHNOLOGICZNE - Korzystamy z najnowszych osiągnięć naukowych w rehabilitacji poznawczej i neuroterapii.

DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWO-BADAWCZA - W działalności naukowo-badawczej współpracujemy z różnymi instytutami i ośrodkami akademickimi na terenie Polski i za granicą takimi jak: SWPS, UMCS, KUL, WIML, MediTECH, Biofeedback Foundation of Europe.

WDRAŻANIE SYSTEMÓW - Nasze systemy wspomagają pracę w ponad 350 ośrodkach w Polsce, są to między innymi: uczelnie szkoły, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, gabinety prywatne, kliniki, szpitale.