FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Akademia Zdrowia i Odnowy Biologicznej EXODUS

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Akademia Zdrowia i Odnowy Biologicznej EXODUS
Numer firmy: 8230
Telefon kontaktowy: 500872829
Adres: Ostrowiecka 6 lok 57
Kod pocztowy: 26-600
Miejscowość: Radom
Strona internetowa: edukacjarehabilitacja.pl
Profil firmy: Fizjoterapia Masaż
Brak danych
OPIS

Akademia Zdrowia i Odnowy Biologicznej EXODUS w Radomiu powstało z potrzeby skupienia licencjonowanych przedstawicieli środowiska zawodowego masażystów i fizjoterapeutów. Ze względu na fakt, że nasz zawód staje się coraz bardziej popularny, a rozmaitych szkół oferujących kursy i szkolenia przybywa, chcemy dołożyć wszelkich starań, by nasi kursanci odznaczali się gruntowną wiedzą i kompetencjami, najwyższą jakością oraz postępowali zgodnie ze standardami etyki. Akademia Zdrowia poczuwa się do odpowiedzialności, by jakość usług wykonywanych na naszym rynku stale rosła. Zależy nam na tym, aby zawód masażysty czy fizjoterapeuty utożsamiany był nie tylko z relaksem i kosmetyką, ale z zabiegiem fizjoterapeutycznym, którego prawidłowe wykonywanie jest kluczowe dla zdrowia pacjentów.

 

Trenerem w Akademii Zdrowia jest Mariusz Górka specjalista odnowy biologicznej i fizjoterapii, dyplomowany masażysta, terapeuta manualny, chiropraktyk i osteopata, absolwent Wyższej Szkoły Społeczno  –  Przyrodnicza   im.    Wincentego    Pola w Lublinie. 

Swoje doświadczenie zdobyłem w wielu placówkach leczniczych tj.: w Radomskim Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym dziś Specjalistyczny Szpital na ul. Tochtermana i na ul.Giserskiej, ZOZ Przychodnie Radomskie „Poradnia Rehabilitacji” ul.Graniczna 24 oraz w Poradni Specjalistycznej Prof.-Med. ul.Osiedlowa 9.

Prowadzę własną praktykę w gabinecie masażu Akademii Zdrowia i Odnowy Biologicznej „EXODUS” w Radomiu ul. Mazowieckiego 7G. Od 2009 roku prowadzę szkolenia z zakresu technik masażu z dalekiego wschodu i zachodu, były wykładowca w  PWSOŚ   w   Radomiu   na   kierunku    Turystyka i   Rekreacja  o    specjalności   Zarządzanie  w  Spa & Wellness.

Specjalizuje się w m.in. w masażu, mobilizacjach i manipulacja stawów oraz kręgosłupa, stretchingu mięśniowy, manualna terapię oraz terapie punktów spustowych, kineziotapingu, masażu tkanek głębokich, powięziowych, funkcyjnzm i poprzecznym, suchym igowaniu igłoterapii oraz akupunkturze.