FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Terapia dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych.

Podczas kursu uczestnicy poznają anatomię, biomechanikę i patofizjologię stawu jak również nauczą się pracy na jego dysfunkcjach oraz powiązań z innymi strukturami. Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów, lekarzy stomatologów, studentów.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia
Wyświetleń: 541
Numer ogłoszenia: 4047
widoczność 25 dni do końca wyświetlania (09 stycznia 2018)
cena:
1300 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2018-11-23
2018-11-25
Lublin
z 7 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: FIZJOACTIV
Telefon kontaktowy: 697 702 601, 501 078 971
ZDJĘCIA
OPIS

Terapia dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych.Wpływ terapii manualnej na prace tarczycy

Prowadzący:  mgr Dominika Kębłowska-Woszczek D.O.

Cena:    1 300 PLN  W cenie szkolenia każdy uczestnik otrzymuje skrypt.

Termin:      23-25.11.2018r.

Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów, lekarzy stomatologów, studentów.

Patologie stawu skroniowo żuchwowego są bardzo powszechnym zjawiskiem, dotykają one co czwartą osobę w społeczeństwie. Ich objawy takie jak permanentny ból głowy, nawracające bóle odcinka szyjnego, bruksizm czy szumy uszne są często pomijane, bagatelizowane lub źle diagnozowane.

Ten kurs został stworzony, aby nauczyć terapeutów jak skutecznie diagnozować i leczyć dolegliwości związane nie tylko ze stawami skroniowo żuchwowymi, ale także w obrębie twarzoczaszki i aparatu gnykowego, używając technik i mobilizacji wykorzystywanych w pracy manualnej z pacjentem.

Podczas kursu uczestnicy poznają anatomię, biomechanikę i patofizjologię stawu jak również nauczą się pracy na jego dysfunkcjach oraz powiązań z innymi strukturami.

Kurs ten jest niezbędny by móc współpracować z takimi dziedzinami medycyny jak stomatologia, ortodoncja, neurologia przynosząc dużą ulgę pacjentom.

W swojej praktyce zauważyłam, że w większości przypadków praca z pacjentem nie uwzględniając pracy na stawach skroniowo żuchwowych nie daje pożądanych rezultatów, kurs będzie doskonałym uzupełnieniem i rozszerzeniem podstawowej wiedzy w holistycznym podejściu do organizmu ludzkiego.

OPINIE I KOMENTARZE