lubelskie - Lublin

Dodaj ogłoszenie
Terapia dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych.
KURS

Podczas kursu uczestnicy poznają anatomię, biomechanikę i patofizjologię stawu jak również nauczą się pracy na jego dysfunkcjach oraz powiązań z innymi strukturami. Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów, lekarzy stomatologów, studentów.

1300 zł
komentarze
26.10.2018
Lublin
Haczykowanie
KURS

Celem szkolenia jest nauka posługiwania się haczykami i opanowanie dwóch technik dodatkowych: hamowania wrzecionowego i pasywnego uwalniania międzytkankowego.

2000 zł
komentarze
22.09.2018
Lublin
TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA - VII moduł
KURS

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa jest formą odbierania informacji, który każdy z nas nosi w sobie od momentu poczęcia aż do chwili obecnej, nośnikiem tych informacji jest płyn mózgowo-rdzeniowy

950 zł
komentarze
14.12.2018
Lublin
KOLANO Badanie i fizjoterapia funkcjonaln w uszkodz stawu KOLANOWEGO
KURS

Celem kursu jest nabycie przez kursantów praktycznych umiejętności w zakresie dokładnej diagnostyki oraz planowania i przeprowadzenia fizjoterapii zachowawczej i pooperacyjnej uszkodzeń stawu kolanowego.

1452 zł
komentarze
27.11.2018
Lublin
Terapia manualna w GINEKOLOGII i okresie okołoporodowym Lublin
KURS

Celem tego kursu jest poszerzenie i wykorzystanie umiejętności z zakresu technik manualnych w ginekologii, okresie ciąży i połogu, jak również powikłań z nich wynikających.

1300 zł
komentarze
23.11.2018
Lublin
Anatomy Trains STRUCTURE AND FUNCTION (dawne AT1 i AT2)
KURS

Krótki kurs pozostawi długo trwające efekty w postaci pogłębienia precyzyjnej anatomii powięziowej, umiejętności rozpoznawania zaburzeń w systemie mięśniowo – powięziowym Twoich pcjentów oraz tworzenia skutecznych strategii terapeutycznych.

2600 zł
komentarze
16.11.2018
Lublin
TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA - VI moduł
KURS

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa jest formą odbierania informacji, który każdy z nas nosi w sobie od poczęcia do chwili obecnej. Nośnikiem tych informacji jest płyn mózgowo-rdzeniowy, który krąży w organizmie od przestrzeni czaszki do wszystkich narządów ciała

950 zł
komentarze
26.10.2018
Lublin
Systemy mięśniowo - powięziowe
KURS

Celem szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności w zakresie diagnostyki układu mięśniowo-powięziowego oraz nauka bezpośrednich i pośrednich technik mięśniowo-powięziowych w podejściu sektorowym jak i globalnym.

1800 zł
komentarze
26.10.2018
Lublin
ANATOMIA PALPACYJNA narządu ruchu
KURS

Celem szkolenia jest nabycie praktycznych i klinicznych umiejętności świadomej palpacji struktur anatomicznych ciała ludzkiego. Zdobyta wiedza i umiejętności mają być bazą do dalszej nauki różnych metod i technik leczenia.

3000 zł
komentarze
19.10.2018
Lublin
TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA  - V moduł
KURS

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa jest formą odbierania informacji, który każdy z nas nosi w sobie od momentu poczęcia aż do chwili obecnej. Nośnikiem tych informacji jest płyn mózgowo-rdzeniowy, który krążąc w organizmie od czaszki do wszystkich cześci ciała

950 zł
komentarze
21.09.2018
Lublin
NEWSLETTER

Zapisz się by otrzymać wszystkie najnowsze informacje z serwisu.

FACEBOOK