FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Numer firmy: 1482
Telefon kontaktowy: 71 332 36 70
Adres: Dyrekcyjna 37/47
Kod pocztowy: 50-528
Miejscowość: Wrocław
Strona internetowa: http://www.dcp.wroclaw.pl
Profil firmy: Zdrowie publicze Dla lekarzy Psychologia
Studium Terapii Rodzin - XXIII Edycja (jesień 2018) Studium Interwencji Kryzysowej - XXIII edycja (jesień 2018) Studium Terapii Poznawczo - Behawioralnej - IV Edycja (jesień 2018) Studium Treningu i Terapii Grupowej - IX Edycja (jesień 2018) Studium Diagnozy Psychologicznej- nowość (jesień 2018) Norma i nieprawidłowości w rozwoju psychoseksualnym. TSR - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu. Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych i depresyjnych. Terapia schematu. Zaburzenia seksualne u kobiet - diagnoza i terapia CBT. Interwencja kryzysowa w kryzysie zagrożenia życia-samobójstwa. Diagnoza i psychoterapia dzieci i młodzieży z objawami depresji. Pomoc psychologiczna osobom po doświadczeniach traumatycznych. Uzależnienie od seksu - diagnoza i terapia. Diagnoza i terapia zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży. Terapia systemowa - dziecko i rodzina w konflikcie około rozwodowym. Opinia sądowa sprawcy przemocy seksualnej wobec osoby małoletniej. Diagnoza psychologiczna małych dzieci. Studium Terapii Poznawczo Behawioralnej "Terapia poznawczo-behawioralna CBT dzieci i młodzieży." Wywiad Kliniczny MBCT Autyzm , Problemy funkcjonowania i rozwoju dziecka autystycznego. Diagnoza i terapia dzieci ZAburzenia lękowe u dzieci- diagnoza i terapia Conners 3- Zestaw Kwestionariuszy do Diagnozy ADHD Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych i depresyjnych Terapia dzieci i nastolatków- zaburzenia opozycyjno- buntownicze. Terapia poznawcza schizofrenii Terapia poznawcza- zaburzenia osobowoći Tiki - praca z dziećmi i rodzinami Trening autogenny i techniki relaksacyjne Trening umiejętności dla dzieci i młodzieży- zachowania problemowe Wczesna interwencja terapeutyczna. Metody i techniki pracy Zaburzenia seksualne u kobiet - pochwica i dyspareunia Diagnoza psychologiczna- specjalistyczny kurs
ZDJĘCIA
OPIS

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zostało założone w 2003 roku. Przez kolejne lata nasza firma dynamicznie się rozwijała. Dziś w strukturze Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii funkcjonuje:

Centrum Medyczne
Centrum Medyczne DCP to wiodący na Dolnym Śląsku specjalistyczny ośrodek medyczny, ktorego głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów i seksuologów, neurologów, pediatrów, diabetologów, internistów. Nasi specjaliści stale pracując nad podnoszeniem własnych kwalifikacji uczestniczą w licznych krajowych i międzynaodowych konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie - od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy - psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii współpracuje także z ogólnopolskimi i regionalnymi mediami. Nasi specjaliści są często zapraszani jako konsultanci i eksperci do licznych programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych (TVN, TVP, TV4, Gazeta Wyborcza, Twój Styl itp). Dbając o wysoką jakość świadczonych przez DCP usług zapewniamy naszym pacjentom przyjazną, rodzinną atmosferę oraz warunki pełne komfortu, dyskrecji i intymności.
 
Centrum Szkoleniowe
Centrum Szkoleniowe DCP świadczy m.in. nastepujące usługi:

Otwarte szkolenia terapeutyczne
- Dolnośląskie Centrum Psychoterapii jako jedna z nielicznych firm szkoleniowych w Polsce organizuje od kilku lat specjalistyczne szkolenia dla psychologów, terapeutów, pracowników socjalnych, lekarzy, nauczycieli i studentów. Programy naszych szkoleń opracowywane są przez zespoły ekspertów w danej dziedzinie i ukierunkowane są głównie na podnoszenie praktycznych umiejetności. W naszej ofercie jest blisko 100 tematów szkoleń otwartych.

Otwarte szkolenia biznesowe
- Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi takze liczne otwarte szkolenia biznesowe. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów, którzy doceniają ich wysoką jakość merytoryczną oraz profesjonalizm wykładowców - ekspertów w swoich dziedzinach. Zaletą szkoleń otwartych, na których spotykają się przedstawiciele różnych firm, jest możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Grupy szkoleniowe z reguły nie przekraczają 12 osób, co pozwala trenerom DCP uwzględnić oczekiwania wszystkich uczestników i dopasowywać omawianą problematykę do ich potrzeb. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują sprawdzone, ciekawe materiały, które mogą potem wykorzystywać w codziennej pracy.

Szkolenia na zamówienie dla instytucji
- Dolnosląskie Centrum Psychoterapii prowadzi liczne specjalistyczne szkolenia na zamówienia instytucji i organizacji z całej Polski. Indywidualne programy szkoleń i warsztatów dostosowujemy każdorazowo do potrzeb naszych Klientów. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii specjalizuje się także w realizacji projektów współfinansowanych ze srodków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno na etapie pisania projektu, jaki i w trakcie realizacji całego czy częsci projektu.

Szkolenia na zamówienie dla firm
- Dolnosląskie Centrum Psychoterapii realizuje szkolenia na zamowienie dla firm w całej Polsce. Po dokładnej analizie specjalnie dla Państwa firmy przygotujemy indywidualne programy szkoleniowe, które pozwolą na skuteczną realizację celów Państwa firmy. We współpracy z Free People Group organizujemy także szkolenia teambuildigowe i imprezy integracyjne na całym Świecie.