FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

ZOGA multidimensional movement

Zoga jest zbiorem ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, bazujących na asanach jogi z wykorzystaniem zasad Integracji Strukturalnej Anatomy Trains.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia
Wyświetleń: 143
Numer ogłoszenia: 10315
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
1800 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2020-04-27
2020-04-29
Lublin
z 5 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Martyna Mazurek-Sitarz Fizjoactiv
Telefon kontaktowy: 697 702 601
OPIS

ZOGA multidimensional movement
Termin: 27-29.04.2020 r.
Miejsce: Lublin
Cena: 1800 PLN

Prowadzący: Wojciech Cackowski jest fizjoterapeutą, certyfikowanym terapeutą KMI oraz certyfikowanym nauczycielem Anatomy Trains. Metody Integracji Strukturalnej KMI uczył się u Toma Myersa i Jamesa Earlsa. W procesie stawania się nauczycielem asystował większości nauczycieli ze szkoły Kinesis podczas szkoleń Anatomy Trains, FRSB (Szkolenia Specjalistyczne) oraz całościowego modelu szkoleń KMI zarówno w Polsce jak i za granicą. Jego spojrzenie na anatomię człowieka oraz ruch opiera się o jego własne wieloletnie doświadczenia w pracy z pacjentami oraz pracy nad własnym ciałem, w którym zmagał się ze skoliozą. Poprzez swoją przemianę lepiej zrozumiał jak dokonywać zmian w strukturze osób, z którymi pracuje. W swojej pracy wykorzystuje ruch w szczególności oparty o praktykę jogi, osteopatyczne techniki wisceralne oraz powięziową pracę w wodzie i na stole terapeutycznym Obecnie pracuje jako specjalista ds. medycznych grupy MPM Hotele SPA i tworzy medyczną część oferty w hotelu Villa Park Med. & SPA w Ciechocinku. Nadal szkoli się i rozwija swoją wiedzę z zakresu terapii manualnej, ruchowej i anatomii powięziowej.

Zoga jest zbiorem ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, bazujących na asanach jogi z wykorzystaniem zasad Integracji Strukturalnej Anatomy Trains. Została ona zaprojektowana, aby przywrócić ślizg pomiędzy poszczególnymi warstwami powięzi naszego ciała. Ludzki organizm jest stworzony tak, aby mógł swobodnie funkcjonować w grawitacji i poruszać się w niej w dowolnie obranym kierunku. Zoga wykorzystuje te możliwości do analizy oraz pracy terapeutycznej.

Zoga w praktyce uczy Cię:
-Umiejętności czytania ciała oraz odnajdywania ograniczeń w ślizgu tkankowym.
-Używania i kierowania ruchem w celu uzyskania efektywnego i zbalansowanego funkcjonowania w grawitacji aby osiągnąć równowagę i zminimalizować ilość zużywanej energii.
-Umiejętności wykonywania skutecznych interwencji manualnych przywracających swobodny ruch warstw powięziowych względem siebie.

W ciągu 3 dni Warsztatów wprowadzających dowiesz się:
-Jak poszczególne warstwy powięzi wpływają wzajemnie na siebie.
-Jak przebiegają taśmy powięziowe wg koncepcji Anatomy Trains.
-Jak Taśmy Anatomiczne i ich składowe reagują na rozciąganie, napięcie i pociąganie.
-Jak poszczególne asany wytwarzają rozciąganie elementów taśm anatomicznych i wytwarzają ślizg między określonymi warstwami tkanek.
-Jak używać oceny posturalnej i funkcjonalnej, które prowadzą do tworzenia strategii zabiegowych.
-Jak pomóc klientom i pacjentom odnajdywać ruch w obszarach gdzie przestał się on odbywać.
-Jak używać interwencji manualnych dla wspomagania przywrócenia prawidłowego ślizgu pomiędzy warstwami taśm anatomicznych.

ZOGA to szkolenie skierowane dla wszystkich zajmujących się pracą z ciałem:
fizjoterapeutów, terapeutów manualnych, osteopatów, chiropraktyków, masażystów, nauczycieli różnych form ruchu np. joga, pilatesa, feldenkreisa, instruktorów ruchowych i trenerów oraz lekarzy zajmujących się leczeniem narządu ruchu.

Kurs widnieje w Bazie Usług Rozwojowych, co daje możliwość otrzymania DOTACJI.
Mikro i mały przedsiębiorca może otrzymać za pośrednictwem BUR nawet do 80% wsparcia na wszystkie nasze szkolenia dla siebie i pracownika.
W powiatach, w których fizjoterapeuta jest zawodem deficytowym można starać się za pośrednictwem Urzędu Pracy o nawet 100% środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.


OPINIE I KOMENTARZE