FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

KONFERENCJA

XVIII Konferencja „Alergia Astma Immunologia Kliniczna" Łódź 2019

Program Konferencji uwzględnia tematykę chorób alergicznych i astmy. Skierowany jest zarówno do alergologów i pulmonologów jak i lekarzy innych specjalności (pediatrów, laryngologów, dermatologów i lekarzy POZ).

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Dla lekarzy Inne
Wyświetleń: 565
Numer ogłoszenia: 3261
cena:
480 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2019-06-13
2019-06-15
Łódź
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Mediton
Telefon kontaktowy: 42 636 35 18
OPIS

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Alergia Astma Immunologia Kliniczna - Łódź 2019”, która  odbędzie się w dniach 13 - 15 czerwca 2019 r.

Przewodniczącym Konferencji jest Prof. dr hab. Marek L. Kowalski, kierownik  Kliniki Immunologii i Alergii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Program edukacyjny i naukowy, obejmujący diagnostykę i postępowanie w astmie i chorobach alergicznych na pewno zaskoczy  nową, ciekawą tematyką. W trakcie Konferencji przewidziane jest Sympozjum  „Leki biologiczne w astmie i alergii” , obejmujące sesje wykładowe poświęcone praktycznym możliwościom  leczenia chorych na astmę i inne choroby alergiczne  dostępnymi
w Polsce lekami biologicznymi. W sobotę, trzecim dniu konferencji, odbędzie się II Sympozjum
„Alergia i nadwrażliwość na leki”  poświęcone praktycznym zagadnieniom diagnostyki
i postępowania w tych trudnych obszarach klinicznych. W programie konferencji będą także warsztaty „Sam na sam z pacjentem”, mające pomóc  lekarzowi w bezpiecznym i efektywnym  prowadzeniu procedur alergologicznych w gabinecie alergologicznym.

Szczegółowy program Konferencji jest obecnie w trakcie przygotowywania jednak już zapraszamy na stronę wydarzenia, gdzie sukcesywnie będziemy zamieszczać aktualne informacje programowe
i rejestracyjne: www.alergia-astma-lodz2019.pl .

OPINIE I KOMENTARZE