FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

POWIĘŹ – krótko i na temat

Jak w tytule – podczas warsztatu będzie jasno, krótko i na temat. Poznasz również kilka ważnych faktów, o których na studiach fizjoterapeutycznych się nie dowiedziałeś.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia
Wyświetleń: 127
Numer ogłoszenia: 11146
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
147 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2019-11-23
2019-11-23
Lublin
z 4 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Karol Sitarz Fizjoactiv
Telefon kontaktowy: 501078971
OPIS

POWIĘŹ - krótko i na temat (WARSZTAT)
Termin: 23.11.2019 r., 15:30-18:30 (wolne miejsca)
Miejsce: Lublin
Cena: 147 PLN
Prowadzący: mgr Marcin Brzozowski. Osteopata, fizjoterapeuta.

Absolwent 5-cio letniego podyplomowego cyklu kształcenia z zakresu Medycyny Osteopatycznej w Akademii Osteopatii. Mgr fizjoterapii (studia wyższe ukończone z wyróżnieniem w roku 2004);

Pracownik naukowo-dydaktyczny w Zakładzie Fizykoterpii i Masażu w Katedrze Fizjoterapii AWF we Wrocławiu (2006-2012), doktorant AWF – po wszczęciu przewodu doktorskiego. Wielokrotny uczestnik (również czynny) ogólnopolskich konferencji o tematyce medycznej. Współautor kilkunastu publikacji o tematyce medycznej w fachowej literaturze polsko- i angielskojęzycznej. Wieloletni pracownik Wydziału Fizjoterapii W.S. Copernicus we Wrocławiu oraz PMWSZ w Opolu.

W pracy z pacjentami wykorzystuje m.in. techniki osteopatyczne (w tym przykładowo techniki terapii crano-sacralnej, wisceralnej czy manualnej), terapię manualna wg koncepcji Mulligana (np. mobilizacje stawów z ruchem) oraz szereg innych metod. Specjalizuje się w tematyce z zakresu ortopedii i neurologii.

Przyjmuje pacjentów w Systema Centrum Zdrowia, prowadzi warsztaty i szkolenia dla fizjoterapeutów i osteopatów.

Czy o powięzi zostało powiedziane już wszystko? A może słyszałeś tak dużo sprzecznych informacji, że masz w głowie chaos?

Jak w tytule – podczas warsztatu będzie jasno, krótko i na temat. Poznasz również kilka ważnych faktów, o których na studiach fizjoterapeutycznych się nie dowiedziałeś.

Ale najważniejsza jest praktyka! Poznasz bezpieczne, skuteczne metody pracy z powięzią, do których potrzebujesz tylko otwartej głowy i własnych dłoni.

Poznasz techniki uniwersalne do zastosowania u pacjentów młodszych i starszych, ortopedycznych, neurologicznych, bólowych i u sportowców.

OPINIE I KOMENTARZE