FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

PNF Podstawowy.

Najtańsza oferta! 3150 zł

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia
Wyświetleń: 79
Numer ogłoszenia: 29008
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
3150 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2022-07-29
2022-08-02
Warszawa
2022-08-26
2022-08-29
Warszawa
z 15 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Centrum Wiedzy Praktycznej
Telefon kontaktowy: 609808407
OPIS

Kurs PNF w wyjątkowej cenie! 3150 zł

Centrum Wiedzy Praktycznej to nowoczesna firma szkoleniowa.

Zajmujemy się organizacją szkoleń, kursów i warsztatów, dedykowanych głównie dla fizjoterapeutów, rehabilitantów, osteopatów, położnych oraz lekarzy (również dla studentów wyżej wymienionych kierunków). Jak już sama nazwa naszej firmy wskazuje działamy w oparciu o oferowania kursów praktycznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo jedynie sprawdzone, uznawane na całym świecie kursy i szkolenia bogate w wiedzę praktyczną, które w efektywny sposób udoskonalą Państwa warsztat pracy. Celem naszej firmy jest oferowanie Państwu wiedzy oraz umiejętności na najwyższym poziomie niezbędnym do codziennej pracy z pacjentem.

Program został odpowiednio skomponowany i podzielony na moduły tematyczne. Jako wieloletni specjaliści wiemy jak ważna rolę w procesie leczenia pacjenta odgrywa wiedza praktyczna, dlatego też działalność naszej firmy koncentruje się głównie na oferowaniu kursów i szkoleń przekładających się wymiernie na efekty pracy klinicznej Podstawowy kurs PNF składa się z dwóch części.

 

Teermin cz. 1 :

29.07-02.08.2022

cz. 2

26-29.08.2022

 

 Adresowany jest do fizjoterapeutów, rehabilitantów, terapeutów manualnych, osteopatów oraz lekarzy. Zajęcia prowadzone są przez międzynarodowego instruktora IPNFA Sebastiana Walczyka. Uczestnik kursu otrzymuje dwa certyfikaty: w j. polskim oraz j. angielskim.

Cena obejmuje 2 części- 9 dni/ 100 godzin.

 

---------- Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów i szkoleń dla fizjoterapeutów, lekarzy, osteopatów PNF, Dry Needling ( sucha igłoterapia) , Terapia Manualna, Terapia manualna tkanek miękkich, Warsztaty Osteopatyczne, Kurs techniki powięziowe, kurs terapia wisceralna, kurs osteopatia czaszkowo-krzyżowa, kurs techniki powięziowe z wykorzystaniem FDM, kurs manipulacje HVLA, Kurs terapia rozejście kresy białej, kurs Osteopatia terapia manualna w ortopedii, kurs punkty spustowe, Anatomia Prosektoryjna ( Terapia Manualna i Osteopatia zajęcia w prosektorium) Kurs osteopatia w pediatrii, Osteopatia w ginekologii i położnictwie, osteopatia w sporcie,techniki tkanek miękkich.

 

W celu rezerwacji prosimy o kontakt kontakt@kursydlafizjoterapeutow.pl Nr Tel.: 609808407

OPINIE I KOMENTARZE