FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Kurs PNF rozwijający

Kurs prowadzony jest w języku polskim, obejmuje 50 godzin lekcyjnych i składa się z jednej części. Szkolenie trwa 5 dni i kończy się egzaminem pisemnym i praktycznym nadającym tytuł "Dyplomowanego Terapeuty PNF".

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia Dla lekarzy
Wyświetleń: 68
Numer ogłoszenia: 8214
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
2100 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2019-01-15
2019-01-19
Lublin
z 5 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Karol Sitarz Fizjoactiv
Telefon kontaktowy: 501078971
OPIS

Kurs prowadzony jest w języku polskim, obejmuje 50 godzin lekcyjnych i składa się z jednej części. Szkolenie trwa 5 dni i kończy się egzaminem pisemnym i praktycznym nadającym tytuł "Dyplomowanego Terapeuty PNF".

Warunkiem przystąpienia do kursu jest ukończenie szkolenia PNF podstawowy oraz półroczna przerwa (od PNF Basic) przeznaczona na zbieranie doświadczeń w pracy z pacjentem.

 Celem kursu jest poszerzenie wiedzy zdobytej na kursie podstawowym PNF o szczegółowe analizy biomechaniczne oraz neurofizjologiczne ludzkiego organizmu. Prezentowana jest analiza ruchu i funkcji oraz funkcjonalne zastosowanie koncepcji PNF, w zakresie poszerzonym w stosunku do kursu podstawowego. Intensywna praca z pacjentem pozwala na praktyczne utrwalenie zdobytej wiedzy pod okiem instruktora.

Główną częścią kursu rozwijającego PNF jest precyzyjna analiza zaburzeń funkcjonalnych pacjenta. Prowadzący, wraz z uczestnikami, opracowują przykłady terapii bezpośredniej i pośredniej wybranych zaburzeń ortopedycznych i neurologicznych analizując je na poziomie strukturalnym, funkcjonalnym i aktywności dnia codziennego.

Kursy PNF są przeznaczone dla dyplomowanych Fizjoterapeutów i Lekarzy Rehabilitacji.

Kurs rozwijający prowadzony jest przez instruktora IPNFA z tytułem Advanced Instruktor.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje skrypt, a po ukończeniu kursu certyfikat wraz z sygnaturą IPNFA w dwóch wersjach językowych (j. polski, j. angielski), umożliwiający dalsze kształcenie w koncepcji PNF.

W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje książkę "PNF w praktyce"

Prowadzący: mgr Ewa Górna - Advanced Instructor IPNFA

Cena kursu:  2 100zł  (w cenie kursu książka "PNF w praktyce")

Termin:  15-19.01.2019 r, trwa nabór do nowej grupy

Miejsce: Lublin

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony inetrnetowej www.fizjoactiv.pl.

OPINIE I KOMENTARZE