FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

ENDOMETRIOZA i chroniczny ból miednicy

Poprzez zastosowanie technik można przywrócić ruchomość tkanek i uwolnić zrosty, które w dużej części są odpowiedzialne za dolegliwości bólowe.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia Dla lekarzy
Wyświetleń: 49
Numer ogłoszenia: 14250
widoczność 8 dni do końca wyświetlania (26 października 2019)
cena:
150 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2020-03-09
2020-03-09
Lublin
z 5 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Martyna Mazurek-Sitarz Fizjoactiv
Telefon kontaktowy: 697 702 601
OPIS

ENDOMETRIOZA i chroniczny ból miednicy

Termin 09.03.2020 r.

Miejsce: Lublin

Cena: 150 PLN

Prowadzący: mgr Marcin Szkolnicki

 

ENDOMETRIOZA (gruczolistość) to częsta, lecz słabo poznana przyczyna dolegliwości kobiet. Według szacunkowych danych MOŻE ONA DOTYCZYĆ od 6 do NAWET 44% KOBIET❗
Endometrium nazywana jest błona śluzowa macicy. W tej chorobie komórki endometrium umiejscawiają się w innych częściach ciała np. w otrzewnej, jajnikach, jelitach, ścianach pęcherza moczowego. Dolegliwości w przebiegu endometriozy są wynikiem przebiegającego w nieodpowiednim miejscu cyklu miesięcznego, gdyż ogniska endometriozy, podobnie jak błona śluzowa macicy, podlegają wpływom hormonalnym i cyklicznemu rozrostowi oraz złuszczeniu.

Najczęściej w leczeniu endometriozy stosuje się leczenie farmakologiczne i chirurgiczne.  Z POMOCĄ PRZYCHODZI TEŻ OSTEOPATIA, która w sposób bezinwazyjny pozwala uzupełnić leczenie. Czy wiesz, że techniki osteopatyczne są w stanie wpłynąć na układ auto-immuno-endokrynny, przynosząc wymierną ulgę pacjentkom dotkniętym tym zaburzeniem?

Poprzez zastosowanie ODPOWIEDNICH BEZPIECZNYCH TECHNIK MANUALNYCH można przywrócić ruchomość tkanek i uwolnić zrosty, które w dużej części są odpowiedzialne za dolegliwości bólowe. Obniżenie napięcia jamy brzusznej, przywrócenie ruchomości narządów wewnętrznych redukuje następstwa endometriozy.

Spotykasz się z tym problemem u swoich pacjentek? Chcesz nauczyć się kilku skutecznych technik, by pomóc swoim pacjentkom? Ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Warsztat skierowany do fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy i studentów tych kierunków.


Warsztat skierowany jest do: fizjoterapeutów, lekarzy, masażystów, osteopatów, techników fizjoterapii oraz studentów wymienionych kierunków.

OPINIE I KOMENTARZE