FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Conners 3- Zestaw Kwestionariuszy do Diagnozy ADHD.

diagnoza

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Psychologia
Wyświetleń: 17
Numer ogłoszenia: 9434
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
399 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2019-12-13
2019-12-13
Wrocław
z 10 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Telefon kontaktowy: 71 332 36 70
OPIS

💥CONNERS 3 może służyć do badań przesiewowych, a także badań służących dopasowaniu programu terapii do potrzeb dziecka, śledzenia postępów terapii i modyfikowania jej w razie potrzeby. Diagnoza obejmuje różne obszary funkcjonowania dziecka, umożliwiając analizę profilową i dostrzeżenie indywidualnej specyfiki problemów dziecka. To znakomite narzędzia pomocnicze służące do diagnozy ADHD oraz zaburzeń współwystępujących takich jak: jak zaburzenia zachowania i zaburzenia opozycyjno-buntownicze u dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat.

💥 Niniejsze szkolenie skierowane jest do profesjonalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą szczególnie z zaburzeniami ADHD, zaburzeniami zachowania i zaburzeniami opozycyjno-buntowniczymi. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość zapoznania się z procedurą badania kwestionariuszami, ich właściwościami psychometrycznymi, zakresem zastosowań i możliwościami interpretacyjnymi. Szkolenie ma charakter warsztatowy i w ramach zajęć uczestnicy będą korzystali z kwestionariuszy w celu obliczania wyników wraz z ich interpretacją.

OPINIE I KOMENTARZE