FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą
Numer firmy: 6622
Telefon kontaktowy: 502459707
Adres: pl. Gen. Władysława Sikorskiego 2/8
Kod pocztowy: 31-115
Miejscowość: Kraków
Strona internetowa: http://www.hipnoza.org.pl/
Profil firmy: Psychologia
Brak danych
OPIS

Stowarzyszenie powstało w roku 1999. Ma charakter eklektyczny i jest otwarte dla wszystkich, którzy zajmują się hipnozą w Polsce – nie tylko w psychoterapii, ale również w sporcie, kryminologii i w dziedzinie badań naukowych. Jesteśmy jednym z nielicznych ośrodków w Polsce uczących profesjonalnego zastosowania hipnozy terapeutycznej. Nasza oferta skierowana jest do osób zawodowo zajmujących się pomocą innym. Nasza kadra składa się z najwyższej klasy profesjonalnych nauczycieli hipnozy a jednocześnie praktykujących psychoterapeutów mogących poszczycić się  ogromnym doświadczeniem w wielu różnorodnych modalnościach.

Od kilku już lat, korzystając z pomocy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej, organizujemy dwustopniowe Kursy Hipnozy dla Profesjonalistów oraz jako jedyni w kraju kurs unikalnej (co nas wyróżnia), wyjątkowej Metody Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi (H.I.T.T.®) Wernera Meinholda. Od 5 grudnia 2017 r. posiadamy akredytację MEN na całość prowadzonego przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą w Krakowie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych w zakresie kursów:

1. Kurs Hipointegracyjnej Psychoterapii Głębi (H.I.T.T.®) Wernera Meinholda

2. Kurs Hipnozy I stopnia

3. Kurs Hipnozy II stopnia

Ze względu na kadrę jak i autorski program są to zdecydowanie najbardziej profesjonalne kursy hipnozy w naszym kraju, właściwie jedyne ukierunkowane na jej zastosowanie w praktyce i przygotowujące do posługiwania się hipnozą w terapeutycznej pracy z ludźmi.

W opinii absolwentów cieszą się dużym uznaniem, bo choć ich celem nie jest rozwój osobisty, to poprzez specyfikę hipnozy, staje się on nieuniknionym, a jakże pożądanym i przyjemnym efektem ubocznym.

Poza wspomnianymi kursami, które stały się już naszą wizytówką, coraz częściej, dzięki zwiększającej się aktywności naszych członków organizujemy warsztaty z zakresu technik terapeutycznych bazujących na stanach hipnotycznych.