FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

Orto Trading

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: Orto Trading
Numer firmy: 2089
Telefon kontaktowy: 22 651 84 0922 497 83 77
Adres: Husarii 11 B
Kod pocztowy: 02-951
Miejscowość: Warszawa
Strona internetowa: http://ortotrading.com.pl
Profil firmy: Stomatologia
Brak danych
OPIS

Jesteśmy z Państwem od ponad 18 lat, oferując najwyższej jakości materiały ortodontyczne - elementy aparatów ruchomych i stałych produkowane przez firmy z różnych stron świata.

Przez wszystkie minione lata, staraliśmy się - jako handlowcy - sprostać Państwa wysokim wymaganiom. Ambicją Orto Trading było i jest zaopatrywanie klientów w materiały najwyższej jakości, stąd współpraca z wiarygodnymi producentami, którzy - stale udoskonalając wytwarzane materiały - potrafią sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom Lekarzy.

W ciągu wielu lat obecności na polskim rynku zorganizowaliśmy dla Państwa ponad 50 kursów prowadzonych przez doświadczonych i renomowanych wykładowców z Wyższych Uczelni całego świata (Niemcy, USA, Turcja, Włochy, Korea Południowa, Anglia, Szwajcaria, Hiszpania).

Dzięki starannemu doborowi zarówno tematyki, jak i prowadzących, nasze szkolenia szybko uzyskały status jednych z najlepszych w kraju – wykłady na temat aparatów lingwalnych, mikroimplantów i biomechaniki nie tylko zorganizowaliśmy jako jedni z pierszych, ale – na prośbę Państwa – wielokrotnie powtarzaliśmy. Jesteśmy z tego bardzo dumni!

Pozostajemy zawsze do Państwa dyspozycji, czekając na zamówienia składane telefonicznie, faksem bądź na stronę internetową.

Tomasz Włodarczyk i Zespół Orto Trading