FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

MJ Psychoedukacja

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: MJ Psychoedukacja
Numer firmy: 1103
Telefon kontaktowy: 504559721
Miejscowość: Lublin
Strona internetowa: http://www.mjpsychoedukacja.pl
Brak danych
OPIS

O NAS:

Centrum Psychodietetyki Praktycznej zostało powołane do działania z myślą o wszystkich specjalistach pracujących z tematem nadwagi i otyłości, na różnych jego płaszczyznach.
Chcemy dzielić się z Państwem naszą psychodietetyczną wiedzą z obszaru skutecznej pracy z osobami otyłymi.

Organizujemy i prowadzimy warsztaty szkoleniowe dla lekarzy, dietetyków, psychologów, edukatorów zdrowia, trenerów osobistych i innych osób, które zawodowo uczestniczą w procesie walki z otyłością. Cel, jaki sobie stawiamy, to dostarczenie rzetelnej wiedzy psychologicznej i także wyposażenie specjalistów w umiejętności psychospołeczne ułatwiające kontakt z pacjentem, a tym samym zwiększające skuteczność proponowanej kuracji, terapii.

Wysoki poziom zajęć gwarantują trenerzy o dużym dorobku zawodowym i umiejętnościach pracy z grupą warsztatową.

 

NASZA OFERTA:

·         Szkolenie podnoszące kompetencje zawodowe, m.in. cieszące się ogromną popularnością wśród specjalistów „Odchudzaj pacjenta z happy endem, czyli jak pracować z pacjentem otyłym nad efektywną zmianą”,  „Bądź skutecznym motywatorem”,  „Zaburzenia odżywiania - trudności i wyzwania w pracy z pacjentem z tego typu problemem”, „O dzieciach otyłych i ich rodzicach — jak efektywnie pracować z dzieckiem i jego rodziną”

·         Programy profilaktyczne  (zmiana nawyków żywieniowych; profilaktyka i interwencja,  programy psychoedukacyjne)

·         Narzędzia psychologiczne

·         Współpraca w ramach autorskiego Programu „NOWA LEKKOŚĆ BYTU”