FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

FIRMA

"Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. o.o.

DANE KONTAKTOWE
Nazwa: "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. o.o.
Numer firmy: 1698
Telefon kontaktowy: 58 341-21-82
Adres: Malczewskiego 51
Kod pocztowy: 80-107
Miejscowość: Gdańsk
Strona internetowa: www.solidneszkolenia.pl
Profil firmy: Inne
Brak danych
OPIS

Począwszy od roku 1997 „Oświata – Lingwista” Nadbałtyckie Centrum  Edukacji prowadzi edukację zawodową dorosłych, uczestniczy aktywnie w rozwoju zawodowym pracowników oraz osób bezrobotnych dając możliwość uzyskania nowych kwalifikacji i uprawnień.  Mocno angażuje się w szkolenia współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Corocznie prowadzi dziesiątki szkoleń na terenie województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego na zlecenie przedsiębiorstw, urzędów pracy, ośrodków pomocy społecznej i z wolnego naboru.

Staramy się być elastyczni i wspierać naszych Klientów w realizacji ich potrzeb szkoleniowych, przygotowując programy szkoleniowe „szyte na miarę”. 

Dla Klientów instytucjonalnych realizujemy dedykowane szkolenia w Państwa siedzibie lub w dowolnie wskazanym miejscu w Polsce i w Europie (a nawet poza nią), oferując również kompleksową organizację całego pobytu szkoleniowego wraz z dodatkowym atrakcjami.

Dla pozostałych Klientów przewidzieliśmy grupowe oraz indywidualne programy szkoleniowe dostosowane do Państwa potrzeb oraz możliwości.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszych Szkół oraz Centrum Szkoleń Zawodowych – szczegóły www.oswiatalingwista.eu oraz solidneszkolenia.pl