FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

ANATOMIA PALPACYJNA narządu ruchu

Celem szkolenia jest nabycie praktycznych i klinicznych umiejętności świadomej palpacji struktur anatomicznych ciała ludzkiego. Zdobyta wiedza i umiejętności mają być bazą do dalszej nauki różnych metod i technik leczenia.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia Dla lekarzy Masaż Pielęgniarstwo
Wyświetleń: 404
Numer ogłoszenia: 8190
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
3000 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2019-04-13
2019-05-20
Lublin
z 2 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Karol Sitarz Fizjoactiv
Telefon kontaktowy: 501078971
OPIS

ProwadzącyMarcin Fluder D.O. – Dyplomowany Osteopata, absolwent SCOM (Sutherland College of Osteopathic Medicine), wykładowca Polskiej Akademii Osteopatii Osteon. Anatomii palpacyjnej uczył się pod okiem światowej sławy certyfikowanego wykładowcy anatomii Francisa Lafossa D.O. (wybitnego eksperta w dziedzinie anatomii palpacyjnej i sekcyjnej). Doskonali swój warsztat anatomiczny uczestnicząc w zajęciach z anatomii palpacyjnej w roli asystenta wykładowcy, wspomnianego już Francisa Lafossa, oraz  w zajęciach z anatomii sekcyjnej organizowanych na Uniwersytecie VUB w Brukseli oraz na Philipps University w Marburgu. Praktykuje anatomię palpacyjną oraz osteopatię w prywatnym gabinecie FLUDER-STUDIO we Wrocławiu.

Asystent: Rafał Marciniak D.O. – Dyplomowany Osteopata, Certyfikowany Terapeuta Manualny metody Kaltenborn-Evjenth.Absolwent Sutherland College of OsteopathicMedicine, oraz wielu specjalistycznych szkoleń z zakresu osteopatii i terapii manualnej, m.in. w koncepcji Łańcuchów Mięśniowych i Stawowych metody GDS, technik powięziowych, oraz manipulacji wisceralnych według J.P. Barral’a D.O. i G. Finet’a D.O. & Ch. Wiliame’a D.O. Osteopatię praktykuje w prywatnym gabinecie w Poznaniu.

Asystent i wykładowca Polskiej Akademii Osteopatii Osteon w Warszawie.Od 2014 roku regularnie asystuje w zajęciach prowadzonych przez światowej sławy wykładowców i ekspertów w dziedzinie osteopatii:Jean-Jacques Debroux D.O.,Thierry Colot D.O.,Francis Lafosse D.O.,Gregory Dermience D.O., YvesLeppers D.O. FryderikDeuville D.O. - GOT,

 

NOWA FARMUŁA Szkolenia. Kurs odbywa się w 2 blokach tematycznych, z których każdy trwa 4 dni

Celem szkolenia jest nabycie praktycznych i klinicznych umiejętności świadomej palpacji struktur anatomicznych ciała ludzkiego. Zdobyta wiedza i umiejętności mają być bazą do dalszej nauki różnych metod i technik leczenia.

Cena: 3 000 PLN (kompletne szkolenie trwające 8 dni). W cenie szkolenia każdy uczestnik otrzymuje płytę z nagranymi prezentacjami omawianych okolic ciała oraz skrypt.

 

Termin:

UWAGA mamy juz nowe terminy VII edycji - nowa formuła kursu - 2 zjazdy x 4 dni (zakres tematyczny kursu nie uległ zmianie)

 

VI edycja kursu:

13-16.04.2019r.        I zjazd       

17-20.05.2019r.       II zjazd       

 

Miejsce: Lublin

Program kursu Anatomia Palpacyjna Człowieka

Zawartość kursu:

-narząd ruchu: układ kostny, więzadła, układ mięśniowy -mięśnie , przegrody i bruzdy międzymięśniowe;

-jama brzuszna, układ trzewny, narządy miednicy, dno miednicy

-czaszka i stawy skroniowo-żuchwowe z mm.żucia,

-układ nerwowy- nn.czaszkowe-badanie, nn.obwodowe-badanie i palpacja, układ autonomiczny-znaczenie w terapii

-układ naczyniowy-badanie dostępnych tętnic, żył powierzchownych i ww.chłonnych

 

Kurs składa się z 2 zjazdów 4dniowych

I zjazd

1 dzień

Miednica i dolny krL – układ kostny i więzadła, mm.tylnej strony miednicy

2 dzień

Miednica – mm. cd. ; naczynia, nerwy, dno miednicy, KD – kolano , układ kostny i więzadła, mm.uda

3 dzień

mm.uda cd., dół podkolanowy, podudzie i stopa - układ kostny i więzadła, mm

4 dzień

podudzie i stopa - układ kostny i więzadła, mm cd, unerwienie i unaczynienie kd

 

II zjazd

1 dzień

kr Th/L, dolne żebra , mm tylnej ściany brzucha, krTh, st.kręgowo-żebrowe ,obręcz kg - układ kostny i więzadła( łopatka, obojczyk), klatka piersiowa/ żebra, mostek, mm, krC układ kostny i więzadła

2 dzień

mm.grzbietu, krC mm, naczynia, nerwy, splot szyjny i ramienny, górny otwór klatki piersiowej, mm.obręczy kg, dół pachowy, kg - ukł.kostny ,mm

3 dzień

brzuch, badanie, mm.brzucha, narządy miednicy, ukł.nerwowy , badanie, nn.obwodowe, ukł.autonomiczny, unaczynienie kg.

4 dzień

czaszka, st.skroniowo-żuchwowe

OPINIE I KOMENTARZE