FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

INNE OGŁOSZENIA UŻYTKOWNIKA
Terapia systemowa - dziecko i rodzina w konflikcie około rozwodowym. Diagnoza i terapia zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży. Uzależnienie od seksu - diagnoza i terapia. Pomoc psychologiczna osobom po doświadczeniach traumatycznych. Interwencja kryzysowa w kryzysie zagrożenia życia-samobójstwa. Diagnoza i psychoterapia dzieci i młodzieży z objawami depresji. Zaburzenia seksualne u kobiet - diagnoza i terapia CBT. Terapia schematu. Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych i depresyjnych. Diagnoza psychologiczna małych dzieci. Opinia sądowa sprawcy przemocy seksualnej wobec osoby małoletniej. Studium Diagnozy Psychologicznej- nowość (jesień 2018) Zaburzenia seksualne u kobiet - pochwica i dyspareunia Wczesna interwencja terapeutyczna. Metody i techniki pracy Trening umiejętności dla dzieci i młodzieży- zachowania problemowe Tiki - praca z dziećmi i rodzinami Terapia poznawcza schizofrenii Conners 3- Zestaw Kwestionariuszy do Diagnozy ADHD ZAburzenia lękowe u dzieci- diagnoza i terapia Diagnoza i terapia dzieci Studium Terapii Poznawczo Behawioralnej Norma i nieprawidłowości w rozwoju psychoseksualnym. Studium Treningu i Terapii Grupowej - IX Edycja (jesień 2018) Studium Terapii Poznawczo - Behawioralnej - IV Edycja (jesień 2018) Studium Interwencji Kryzysowej - XXIII edycja (jesień 2018) Studium Terapii Rodzin - XXIII Edycja (jesień 2018) Studium Terapii Par- II Edycja STUDIUM Psychologii Sądowej –XVIII Edycja ! STUDIUM Interwencji Kryzysowej- XXIII Edycja ! Interwencja Kryzysowa- Studium Psychologia Sądowa- Studium TSR - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu.

Terapia poznawcza- zaburzenia osobowoći

Na szkoleniu zostanie przybliżona charakterystyka zaburzeń osobowości oraz omówione teorie dotyczące przyczyn kształtowania się tej struktury charakteru, co ma na celu przybliżenie uczestnikom problematyki zaburzeń z pogranicza.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Psychologia
Wyświetleń: 58
Numer ogłoszenia: 8182
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
390 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2018-10-05
2018-10-05
Wrocław
z 9 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Telefon kontaktowy: 71 332 36 70
OPIS

Terapia poznawcza zaburzeń osobowości

 

 

Ilość wolnych miejsc: 9

Terminy szkolenia: 05.10.2018

Liczba dni szkolenia: 1

Godziny zajęć: 09:00-16:00

Miejsce szkolenia: Sale dydaktyczne DCP

Termin zgłoszenia: 2018-10-04

 

 

Cennik: 390 PLN

 

 

Na szkoleniu zostanie przybliżona charakterystyka zaburzeń osobowości oraz omówione teorie dotyczące przyczyn kształtowania się tej struktury charakteru, co ma na celu przybliżenie uczestnikom problematyki zaburzeń z pogranicza. Podczas szkolenia poruszone zostaną zarówno kwestie związane z wypracowaniem zasad kontaktu z osobami borderline, przestrzeganiem settingu, jak i zarys pracy terapeutycznej.

 

 

Adresaci

 

Zapraszamy osoby pracujące w obszarze pomagania: psychologów, pedagogów, terapeutów, kuratorów, pracowników pomocy społecznej oraz studentów ostatnich lat psychologii, pedagogiki, resocjalizacji, którzy chcą poszerzyć wiedzę w zakresie zaburzeń borderline.

 

 

Program szkolenia:

1. Założenia terapii poznawczej zaburzeń osobowości.
2. Teoria zaburzeń osobowości. Profile poznawcze zaburzeń osobowości. Neuronalne mechanizmy nieprzystosowawczych schematów i trybów w zaburzeniach osobowości.
3. Diagnoza zaburzeń osobowości.
4. Techniki w terapii poznawczej zaburzeń osobowości. Praca warsztatowa.
5. Relacja terapeutyczna z pacjentami z zaburzeniami osobowości.
6. Praca warsztatowa. Diagnoza i terapia poznawcza w następujących zaburzeniach osobowości:
a) zależne zaburzenie osobowości,

b) depresyjne zaburzenie osobowości
c) obsesyjno-kompulsyjne zaburzenie osobowości,
d) unikowe zaburzenie osobowości,
e) narcystyczne zaburzenie osobowości,
f) histrioniczne zaburzenie osobowości,
g) antyspołeczne zaburzenie osobowości,
h) bierno-agresywne zaburzenie osobwości,
i) paranoiczne, schizoidalne i schizotypowe zaburzenie osobowości,
j) zaburzenie osobowości borderline.
7. Analiza studium przypadków pacjentów z zaburzeniami osobowości.

 

 

 

Trenerzy

 

Ewa Filipiak certyfikowany, dyplomowany psychoterapeuta, psycholog dziecięcy, neuropsycholog, diagnosta, pedagog, terapeuta i specjalista terapii środowiskowej, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Specjalizuje się w diagnozie psychologicznej, w diagnozie i rehabilitacji neuropsychologicznej oraz w psychoterapii indywidualnej i grupowej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, terapii par oraz rodzin. Prowadzi psychoterapię zaburzeń depresyjnych, lękowych, adaptacyjnych, psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości. W pracy z dziećmi i młodzieżą zajmuje się również diagnozą psychologiczną i terapią zaburzeń ze spektrum autyzmu, zaburzeń emocjonalnych, ADHD, ODD. Szczególne miejsce w pracy zawodowej stanowi praca z osobami z grupy Dorosłych Dzieci Alkoholików oraz Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych. W swojej pracy korzysta z różnych podejść teoretycznych – pracuje w nurcie integracyjnym, certyfikat nr 22. 

 

OPINIE I KOMENTARZE