FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

INNE OGŁOSZENIA UŻYTKOWNIKA
Terapia systemowa - dziecko i rodzina w konflikcie około rozwodowym. Diagnoza i terapia zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży. Uzależnienie od seksu - diagnoza i terapia. Pomoc psychologiczna osobom po doświadczeniach traumatycznych. Interwencja kryzysowa w kryzysie zagrożenia życia-samobójstwa. Diagnoza i psychoterapia dzieci i młodzieży z objawami depresji. Zaburzenia seksualne u kobiet - diagnoza i terapia CBT. Terapia schematu. Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych i depresyjnych. Diagnoza psychologiczna małych dzieci. Opinia sądowa sprawcy przemocy seksualnej wobec osoby małoletniej. Studium Diagnozy Psychologicznej- nowość (jesień 2018) Zaburzenia seksualne u kobiet - pochwica i dyspareunia Wczesna interwencja terapeutyczna. Metody i techniki pracy Trening umiejętności dla dzieci i młodzieży- zachowania problemowe Tiki - praca z dziećmi i rodzinami Terapia poznawcza- zaburzenia osobowoći Terapia poznawcza schizofrenii Conners 3- Zestaw Kwestionariuszy do Diagnozy ADHD ZAburzenia lękowe u dzieci- diagnoza i terapia Diagnoza i terapia dzieci Norma i nieprawidłowości w rozwoju psychoseksualnym. Studium Treningu i Terapii Grupowej - IX Edycja (jesień 2018) Studium Terapii Poznawczo - Behawioralnej - IV Edycja (jesień 2018) Studium Interwencji Kryzysowej - XXIII edycja (jesień 2018) Studium Terapii Rodzin - XXIII Edycja (jesień 2018) Studium Terapii Par- II Edycja STUDIUM Psychologii Sądowej –XVIII Edycja ! STUDIUM Interwencji Kryzysowej- XXIII Edycja ! Interwencja Kryzysowa- Studium Psychologia Sądowa- Studium TSR - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu.

Studium Terapii Poznawczo Behawioralnej

Trwa rekrutacha

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Psychologia
Wyświetleń: 118
Numer ogłoszenia: 6732
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
4400 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2018-10-13
2019-06-23
Wrocław
z 10 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Telefon kontaktowy: 71 332 36 70
OPIS

Ruszyła rekrutacja na Studium Terapii Poznawczo Behawioralnej!

Celem Studium Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest poszerzenie wiedzy w zakresie psychopatologii i psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z podstawami psychopatologii i psychiatrii dzieci, młodzieży, osób dorosłych. W trakcie realizacji programu merytorycznego uczestnikom przedstawione zostaną podstawy teoretyczne i główne założenia terapii poznawczo-behawioralnej, aktualny stan badań w psychoterapii CBT, oraz modele poznawcze podstawowych jednostek chorobowych wg ICD 10, techniki terapii CBT stosowane w terapii z pacjentami z zaburzeniami psychicznymi. W trakcie szkolenia uczestnicy rozwiną umiejętności psychoterapeutyczne w pracy z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi w zakresie: diagnozy psychologicznej, konceptualizacji przypadku, budowania kontaktu terapeutycznego, ustalanie celów, struktury sesji, planowania strategii terapeutycznych, zastosowania technik terapii poznawczej i terapii behawioralnej, prowadzenia procesu terapeutycznego w modalności terapii CBT.

 

Już 13.10.2018 jest I zjazd.

 

Zapisz się już dziś!

OPINIE I KOMENTARZE