FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

KURS

Skuteczna komunikacja w pracy z pacjentem i jego otoczeniem

Szkolenie skierowane do lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, managerów służby zdrowia oraz średniego personelu medycznego, pragnących pogłębić wiedzę z zakresu technik i sposobów komunikacji.

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Zdrowie publicze Dietetyka Farmacja Fizjoterapia Dla lekarzy Masaż Pielęgniarstwo Położnictwo Ratownictwo medyczne Stomatologia Inne Psychologia
Wyświetleń: 731
Numer ogłoszenia: 4377
widoczność ogłoszenie dostępne do wyczerpania miejsc
cena:
390 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2018-10-21
2018-10-21
Łódź
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Tromed - zaopatrzenie medyczne
Telefon kontaktowy: 42 684 32 02 lub 501 893590
OPIS

Program warsztatów obejmuje:

  1. Znajdź potrzeby pacjenta.Moc pytań otwartych w komunikacji z pacjentem. Aktywne słuchanie-poziomy aktywnego słuchania. Rozwój umiejętności aktywnego słuchania. Inteligencja emocjonalna. Emocje w kontakcie z pacjentem. Jak oddawać przestrzeń na emocje pacjenta? Jak zarządzać emocjami?
  2. Odpowiedz na potrzeby pacjenta.Odzwierciedlanie w relacji z pacjentem. Typologia pacjenta wg C.G Junga. Rozpoznawanie komunikatów pacjenta i dopasowanie do typologii C.G Junga. Dopasowanie przekazu medycznego do typologii pacjenta.
  3. Wzmocnij relację z pacjentem. Budowanie autorytetu w oczach pacjentów. Standardy obsługi pacjenta. Budowanie bezpiecznej dla pacjenta „przestrzeni” w gabinecie lekarskim.
  4. Bądź asertywny w kontakcie z trudnym pacjentem. Czym jest asertywność? Narzędzia i techniki asertywności: Komunikat Ja, Procedura stawiania granic psychologicznych Dr Pameli Butler . Praca z ograniczającymi przekonaniami. Zamiana przekonań ograniczających na wspierające. Trening asertywności.

Warsztaty prowadzi Aneta Jurewicz  - Właścicielka JUREWICZ COACHING PROJEKT, Mentor Coach ICF POLSKA, trener, coach ACC International Coach Federation, wykładowca, Członek komisji ds. Nauki International Coach Federation Polska. Certyfikowany Coach Zespołowy i Grupowy. Prelegent na Ogólnopolskich Konferencjach branży szkoleniowej. Wykładowca i trener coachingu na Uniwersytecie Łódzkim na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, kierunkach: Coaching i Mentoring Organizacyjny oraz Life Coaching. Trener Coachingu w Szkole Coachów Akademii SET. Prowadzi warsztaty w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET. Coaching jest jej ogromną pasją, specjalizuje się w prowadzeniu coachingu wyższej i średniej kadry managerskiej oraz coachingu zespołów szczególnie w branży medycznej,farmaceutycznej i finansowej. Dyrektor merytoryczny szkoleń medycznych YOUVENA. Twórca Akademii Przedsiębiorczości dla Lekarzy oraz Akademii Trenera dla Lekarzy. Zarządza i projektuje procesy rozwojowe dla managerów, lekarzy, farmaceutów, przedstawicieli medycznych. Wolontariusz Fundacji Gajusz.

Informacje:

TROMED – zaopatrzenie medyczne

93-309 Łódź, ul.Grażyny 2/4 (wejście Rzgowska 169/171)

tel: (42) 684 32 02; 501 893 590

e-mail: szkolenia@tromed.pl

Liczba  miejsc ograniczona. Rabaty dla grup 10-osobowych.

OPINIE I KOMENTARZE