FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

OFERTA PRACY

praca Masażystka nowo powstające Studio pięknego ciała Zielona Gora

Nowo powstające Studio pięknego ciała pracujące z nowoczesnymi urządzeniami Powerslim. Tel 668 056 576 Masażystka Miejsce pracy: Zielona Góra Region:...

DANE SZCZEGÓŁOWE
Ogłoszeniodawca: Szkolenia Masazy Orientalnych, Tajskich
Data dodania: 2010-07-06
Numer ogłoszenia: 2619
Telefon kontaktowy: 513973161
Miejscowość: Zielona Góra
OPIS
Nowo powstające Studio pięknego ciała pracujące z nowoczesnymi urządzeniami Powerslim. Tel 668 056 576
Masażystka

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: lubuskie
Opis stanowiska:

wykonywanie masażu relaksacyjnych, przygotowanie ciała do zabiegu w powerslim, masaż po zabiegu, masaże zmiejszające celulit

Wymagania:

doświadczenie mile widziane,zdolności empatyczne,miła aparycja,wysoka kultura osobista,łatwość nawiązywania kontaktów,dyspozycyjność

Oferujemy:

szkolenia, praca umożliwiająca rozwój zawodowy i szybkie uzyskanie niezależności http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa