FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

OFERTA PRACY

PIELĘGNIARKA

ASYSTENTKA PRZY ZABIEGACH PRZESZCZEPU WŁOSÓW

DANE SZCZEGÓŁOWE
Ogłoszeniodawca: Polski HR Doradztwo Personalne
Data dodania: 2016-05-05
Numer ogłoszenia: 3742
Telefon kontaktowy: 735933897
Miejscowość: Katowice
OPIS

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

W imieniu naszego Klienta, prywatnej Kliniki medycznej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

PIELĘGNIARKA - ASYSTENTKA PRZY ZABIEGACH PRZESZCZEPU WŁOSÓW

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • instrumentariat przy zabiegach przeszczepu włosów
  • odpowiednie przygotowanie tkanek do zabiegu przeszczepu
  • asysta przy zabiegu dla lekarza wykonującego procedurę

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3-letnie doświadczenie przy zabiegach przeszczepu włosów
  • znajomość technik i metod stosowanych przy przeszczepach włosów
  • umiejętność przygotowania mieszków włosowych do przeszczepu
  • umiejętność obsługi mikroskopu stereoskopowego
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole

 Klinika oferuje:

  • elastyczność w podejściu do formy zatrudnienia (do ustalenia w zależności od preferencji kandydata)
  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Posiadamy certyfikat KRAZ nr 6372