FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

OFERTA PRACY

Care Assistant - opiekun osób starszych w Wielkiej Brytanii

Pragniesz związać swoją przyszłość zawodową z niesieniem pomocy innym? Znasz język angielski? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie wymagamy doświadczenia w opiece.

DANE SZCZEGÓŁOWE
Ogłoszeniodawca: JOBS.PL
Data dodania: 2016-04-27
Numer ogłoszenia: 3734
Telefon kontaktowy: 228554234
OPIS

Zapraszamy na cykliczne spotkania z pracodawcą, odbywające się w Warszawie!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 4-5 maja

 Kontakt telefoniczny - 22 855 42 34

Region wykonywanej pracy: Wielka Brytania
Nr referencyjny: CA/UK/jobs.pl

Opis stanowiska:

- praca w domach opieki (do wyboru placówki na terenie całej Wielkiej Brytanii)

- pomoc osobom starszym w wykonywaniu codziennych czynności (asystowanie podczas chodzenia, spędzanie czasu, pomoc w ubieraniu, jedzeniu, dotrzymywanie towarzystwa)
-organizowanie czasu podopiecznym (spacery, zabawy)
-w razie potrzeby pomoc w higienie osobistej

Oczekiwania:

- dobra znajomość języka angielskiego - umożliwiająca kontakt z podopiecznymi oraz personelem medycznym

- gotowość do przyjazdu na spotkanie z pracodawcą w Warszawie
- mile widziane doświadczenie w podobnej pracy (opieka nad osobami chorymi lub starszymi, młodzieżą lub dziećmi - może być praktyka zdobyta podczas studiów, praca jako wolontariusz, staż, opieka nad członkiem rodziny)
- predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi opieki
- życzliwość i cierpliwość, empatia
- gotowość do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii na minimum 12 miesięcy

Oferujemy:

- atrakcyjne zarobki w zależności od doświadczenia
- tanie zakwaterowanie w jednoosobowych, wyposażonych pokojach
- stałe i legalne zatrudnienie
- umowa na pełen etat z możliwością wielu nadgodzin
- darmowa pomoc w załatwianiu formalności

CV w j. angielskim proszę przesyłać na adres opieka@hr.pl