FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Osteopatia w sporcie

terapia manualna, kursy dla fizjoterapeutów

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia
Wyświetleń: 129
Numer ogłoszenia: 4292
widoczność 14 dni do końca wyświetlania (05 września 2017)
cena:
1590 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2017-09-01
2017-09-03
Warszawa
z 1 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Centrum Wiedzy Praktycznej
Telefon kontaktowy: 609808407
OPIS

Osteopatia w sporcie- urazy i kontuzje biegaczy


Zapalenie ścięgna Achillesa, problemy z rozcięgnem podeszwowym, bóle kolan, bioder, piszczeli to jedynie przykłady problemów, z którymi borykają się osoby uprawiające sport. Kontuzja to bardzo trudny czas dla każdego sportowca niezależnie od tego czy uprawia sport zawodowo czy też amatorsko. Niejednokrotnie sportowiec zmuszony jest na określony czas zrezygnować z aktywności fizycznej lub nawet całkowicie jej zaprzestać.

Sportowcy coraz częściej odwiedzają gabinety fizjoterapeutów i osteopatów w nadziei uzyskania szybkiej i fachowej pomocy. Często Was pytają: „ kiedy wrócę do pełnej formy?” Bez wątpienia terapia osób uprawiających sport stawia przed fizjoterapeutami bardzo wiele wyzwań. Fizjoterapeuta powinien wykazywać się nie tylko bardzo dobrymi umiejętnościami z zakresu terapii manualnej, ale też potrafić prawidłowo ocenić wzorce ruchowe, wyjaśnić pacjentowi mechanizm powstawania poszczególnych patologii, jak rownież przedsięwziąć odpowiednie działania prewencyjne mające na celu zapobieganie poszczególnym urazom.

Kurs przedstawia problematykę urazów i kontuzji biegaczy. Pod okiem specjalisty terapii sportowej, doświadczonego praktyka D.O. Petera Horobina poznasz mechanizmy powstawania najpowszechniejszych urazów i kontuzji jak również nowoczesne i sprawdzone metody ich leczenia.

TERMIN:
1-3.09.2017

KOSZT
1590 zł/ 3 dni

MIEJSCE:
Sala szkoleniowa ul. Romera 10 ( Warszawa-Ursynów)

PROGRAM KURSU
http://kursydlafizjoterapeutow.pl/event/osteopatia-w-sporcie-urazy-i-kontuzje-biegaczy/

PROWADZĄCY:
D.O. Peter Horobin


Kontakt: 609808407
kontakt@kursydlafizjoterapeutow.pl

www.kursydlafizjoterapeutow.pl

OPINIE I KOMENTARZE