FORMULARZ KONTAKTOWY
CAPTCHA
Change the CAPTCHA code

Kurs w prosektorium

fizjoterapeuci, osteopaci, lekarze, rehabilitanci

Zobacz pełny opis
DANE SZCZEGÓŁOWE
Kategoria: Fizjoterapia
Wyświetleń: 74
Numer ogłoszenia: 4494
widoczność 20 dni do końca wyświetlania (11 marca 2018)
cena:
1450 zł
TERMINY
Rozpoczęcie
Zakończenie
Miejscowość
2018-02-24
2018-02-25
Katowice
z 2 miejsc
Zapisz się teraz, aby mieć pewną rezerwację miejsca. Po zapisaniu się sprzedawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu finalizacji transakcji
SPRZEDAJĄCY
Nazwa: Centrum Wiedzy Praktycznej
Telefon kontaktowy: 609808407
OPIS

Kurs Anatomii Terapii Manualnej i Osteopatii prowadzony w prosektorium umożliwia uczestnikom pogłębianie posiadanej wiedzy anatomicznej, a także ułatwia orientację w niezwykle złożonej i skomplikowanej topografii struktur anatomicznych.

 

Dla: Lekarzy, osteopatów, fizjoterapeutów (studenci )

Samodzielna preparacja

Termin: 24-25 lutego

Celem modułu jest dotarcie na materiale prosektoryjnym do struktur kończyny górnej oraz klatki piersiowej wraz ze szczegółowym omówieniem zależności biomechanicznych, mięśniowo-powięziowych i neurologicznych.

Kluczem do trafnej diagnozy i skutecznego postępowania fizjoterapeutycznego jest odpowiednia znajomość anatomii człowieka zarówno jako nauki o topografii, budowie jak i  współzależności struktur kostnych i miękkich.

Zajęcia praktyczne w prosektorium stwarzają uczestnikom niepowtarzalną okazję do pogłębienia i wzbogacenia wiedzy anatomicznej zarówno na zwłokach całościowych jak i kilkunastu preparatach odcinkowych. Dodatkowym atutem kursu jest fakt, iż ćwiczenia odbywają się w małych 2-4 osobowych podgrupach, co stwarza niepowtarzalną okazję do dokładnych analiz poszczególnych struktur. Kurs adresowany jest do fizjoterapeutów, osteopatów, chiropraktyków,terapeutów manualnych rehabilitantów (wymagany min. tytuł licencjata).

Zapraszamy

Centrum Wiedzy Praktycznej, tel 609-808-407

OPINIE I KOMENTARZE